Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Критична точка": як вибрати дитині хорошого тренера

У постійній рубриці "Секретна порада" програми "Критична точка" олімпійська чемпіонка розповіла, як вибрати своїй дитині хорошого тренера.

17:42, 24 травня 2013
У постійній рубриці "Секретна порада" програми "Критична точка" олімпійська чемпіонка розповіла, як вибрати своїй дитині хорошого тренера.

Україна - спортивна нація. Багато батьків привчають дітей до спорту з дитинства. Але як же знайти для свого чада хорошого тренера, розповіла олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені.

"Для кожного батька підбір тренера дитині - це дуже індивідуальне і серйозне питання. Якщо вам подобається цей вид спорту і вам хочеться щоб ваша дитина ним займалась, напевно, спочатку варто зателефонувати у федерацію і попитати там, хто кращий фахівець у цьому виді спорту, поспілкуватися з батьками, діти яких вже займаються спортом", - розповідає Ірина.

Що ж повинен робити правильний тренер?

"Головне завдання тренера - передача майстерності, техніки і знань своєму спортсмену, тому батькам треба звертати увагу на заслуги тренера. Хоча, у спорті ходять такі легенди, що не завжди хороший спортсмен може стати хорошим тренером, і не завжди хороший тренер був хорошим спортсменом. Головне ставитися до цієї професії з душею, і тоді це буде ідеальний тренер для вашої дитини", - каже героїня рубрики.

Але буває, що тренер, якому ви віддали на виховання свою дитину, не виправдовує надії: "Якщо ваша дитина приходить з тренування і скаржиться, що у нього конфлікт з тренером, завжди потрібно її вислухати, прийти в секцію, наступного дня, поспілкуватися з тренером, розібратися що не так, чому не склалися відносини, або тренування не склалося. Якщо ваша дитина скаржиться, що тренер застосовує фізичну силу, в такому випадку потрібно терміново міняти тренера".

"Справжній тренер завжди в дитині розгледить талант і дасть можливість цьому таланту розвинутися і повністю себе реалізувати. Він повинен знати, де потрібно дати серйозне навантаження, де зменшити його, де потрібно дати відпочити. Він повинен берегти, цінувати і поважати спортсмена. Але головне, щоб тренер був філософом, розумною людиною, привітним, добрим і розуміючим. Головне шукати серйозно, і ви знайдете оптимального тренера для вашої дитини".

Якщо прислухатися до порад олімпійської чемпіонки Ірини Марлені, то знайти хорошого тренера буде зовсім нескладно.

Дивіться програму журналістських розслідувань "Критична точка" на телеканалі "Україна" по буднях о 16:00.

Слідкуйте за новинами, спілкуйтеся, обмінюйтеся думками в офіційних групах програми "Критична точка" в Facebook і Вконтакте.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь