Онлайн

Христина Кузьміна: На проби в «Жіночий лікар-3» мене умовив прийти Ілля Носков

Виконавиця ролі Тетяни Седельникової розповіла, як потрапила в серіал, і чи готова вона в житті спробувати себе в якості хірурга.

13:10, 25 вересня 2017

Виконавиця ролі Тетяни Седельникової розповіла, як потрапила в серіал, і чи готова вона в житті спробувати себе в якості хірурга.

Дія третього сезону «Жіночого лікаря» відбувається в інноваційній клініці, куди доктора Романа Широкова запрошує працювати його колишній тесть. Але на новому місці Роману раді не всі. Підтримку і розраду Широков знаходить в особі завідуючої гінекологічним відділенням, доктора Тетяни Седельникової, яку на екрані втілила актриса Христина Кузьміна. В ексклюзивному інтерв'ю сайту TV.UA актриса розповіла про те, як потрапила в серіал «Жіночий лікар», і багато іншого.

— Христино, вашу кандидатуру на роль Тетяни Седельникової запропонував Ілля Носков. Як ви поставилися до ідеї взяти участь в настільки тривалому проекті в Києві?

— З Іллею ми зустрілися за сніданком в готелі в Києві, я якраз тут знімалася в 4-серійному фільмі, розговорилися, і він розповів про продовження «Жіночого лікаря» і про те, що зараз саме шукають актрису на роль Тетяни. Так слово за слово Ілля запропонував прийти на проби. Я ж давно хотіла зніматися тут, і перспектива такого тривалого проекту і тотального поселення дуже зацікавила. Тому пропозицію зустріла з захопленням і рада, що мене затвердили.

— Ваша героїня — Тетяна Седельникова — переживає за своїх пацієнтів настільки, що здається, навіть готова жертвувати своїм власним щастям. Наскільки вам близька життєва позиція Седельникової?

— Абсолютно точно вона — не мій антипод. Я теж завжди з радістю допомагаю, якщо у мене є така можливість. Мені здається, таким чином ми можемо зробити світ кращим. І, незважаючи на те, що деякі люди ніколи не наважаться попросити про допомогу, через гордість або ще з якихось особистих міркувань, не потрібно проходити повз чиюсь біду, адже це може врятувати життя.

— У вас було достатньо багато сцен в операційних. Як домагалися органіки в кадрі?

— З нами на майданчику працював консультант, професіонал, який навчав нас тримати інструменти, стежив за тим, щоб ми все робили правильно. Якщо щось ішло не так, вносив правки, коригував, і ми продовжували знімати.

— Тарас Кузьмін (прим. ред. — виконавець ролі доктора Чернова) зазначив, що після стількох пологів і операцій він цілком зміг би надати першу допомогу породіллі. А ви відчуваєте впевненість у своїх силах?

— Ні, в жодному випадку! Звичайно, я б ніколи не пройшла повз складну ситуацію, але прийняти пологи або зробити те, що роблять хірурги, я ніколи не зможу. Я навіть зробити укол погоджуся тільки в тому випадку, якщо від цього буде залежати чиєсь життя — тільки питання життя і смерті може мене змусити піти на це.

— У вашої героїні є чоловік і дочка, проте, очевидно, що її пов'язує якась симпатія з Широковим. Як будуть розвиватися їхні стосунки?

— Так, між ними виникає симпатія на ґрунті того, що вони дуже схожі — обоє віддані професії альтруїсти. І так потихеньку виникають проблеми в особистому житті доктора Тетяни Седельникової.

— У нашому суспільстві пари, навіть якщо вони давно нещасливі, не розлучаються, вважаючи, що так буде краще для дитини. Як ви вважаєте, чи варто жертвувати своїм особистим життям заради видимості повної сім'ї?

— Це неймовірно складне запитання. Я сама в розлученні, і, звісно, перш ніж прийняти рішення, дуже довго про це думала: чи варто зберігати стосунки, якщо єдине, що нас пов'язує — спільна дитина, і добре було б, щоб вона виховувалася в повноцінній сім'ї. Але це палиця з двома кінцями, і я не знаю правильної відповіді.

З одного боку, розлучення батьків в будь-якому випадку завдає травму дитині, і які б чудові стосунки у вас з чоловіком не були, у малюка все одно виникне питання, чому його друг живе з татом і з мамою, а він — на два будинки. А з іншого, я знаю багатьох людей, які виросли в сім'ях, де батьки зберігали відносини тільки через дитину, а самі жили в агресії і ненависті. І ці люди говорили, що краще б батьки розлучилися і були щасливі, ніж вони бачили їхні постійні скандали і чвари...

Але ми ж прийшли на цю землю, щоб жити в любові і дарувати любов, це наша головна місія! І якщо цього в твоєму житті немає, то в чому тоді сенс існування? Я подумала, що не варто мучити ні себе, ні партнера, ні дитину — якщо закінчилися чари і магія, то, напевно, треба спробувати знайти щастя з іншими людьми. Таке рішення я прийняла, не знаю вже, наскільки воно правильне. Але жити в нелюбові і втратити своє життя — неправильно, тому що життя — одне, і більше воно не повториться. І доктор Седельникова, як мені здається, теж дотримується такої точки зору.

— А як же на рахунок того, що добро повинно бути з кулаками. Наші герої зможуть за себе постояти?

— В характері доктора Седельникової це все є, іноді вона навіть перегинає палицю, за своїх пацієнтів вона готова кинутися в бій, відстоюючи їхні інтереси. Але що стосується її особисто, вона ніколи не піде захищати себе і відстоювати свою правду. Вона людина, яка за іншого готовий порвати, але за себе постояти не може, приймає ситуацію, якою вона є, і чекає природного розвитку подій.

— А Христина Кузьміна?

— Я така ж: якщо когось кривдять з моїх, я обов'язково піду і висловлюся, буду захищати і відстоювати до останнього. Але я не вмію вигризати нічого для себе, я не люблю сварки, інтриги, мені простіше відійти в сторонку, щоб все вирішилося якось само, без мене і без драми.

— Як склалися стосунки з партнерами по знімальному майданчику?

— Всі чудові! Тарас Кузьмін, мало того, що мій однофамілець, так ми з ним і за характером дуже схожі. Іллю я взагалі знаю вже 500 років, ми з ним багато вистав у Петербурзі граємо. Тут я познайомилася з київськими артистами, вони всі чудові. Ми ходили в театри, гуляли містом, мене запрошували в гості і пригощали неймовірними смаколиками. У «серіального» чоловіка моєї героїні Максима Михайличенка я навіть провела акторський майстер-клас для студентів, була у нього на спектаклях. Крім того, він допоміг, коли у мене спину прихопило, порадив хорошого масажиста.

— На майданчику у вас було багато сцен з дітьми. Наскільки складно працювати з дітьми в кадрі? Подружилися ви зі своєю «серіальною» дочкою Катею Козловою?

— Катя — професійна артистка, у нас з нею відразу ж виник контакт і повне взаєморозуміння. Незважаючи на свій юний вік, вона — справжній професіонал, який впевнено веде себе на майданчику і завжди приходить з вивченим текстом. У перервах ми часто розмовляли про те-інше, вона дуже смішне дівчисько. А немовлята — це щось чарівне, зворушливе і неймовірне. Іноді в кадрі я просто не могла стримати сліз, хоча вони не були прописані, тому що це чудо. Малюки — вони настільки божественні, що ти дивишся на них, і буря почуттів піднімається. Складно щось у такі моменти грати, крім неймовірного розчулення і любові до них.

— Ну, вам за характером можна...

— Мені - так, з цим пощастило, такі емоції повністю в характері для мого персонажа. Але я не знаю, як наш злісний дядько Чернов (прим. ред. — актор Тарас Кузьмін) з цим міг впоратися...

— Нещодавно відбулася презентація книги вашої поезії. Вірші — це досить особисте, не страшно було ділитися зі світом?

— Це була абсолютна афера. Ініціатива виходила від мого директора, вона запропонувала, і я погодилася, але коли усвідомила ступінь відповідальності, тому дороги назад вже не було — пекельна машина була запущена. Так що мені нічого не залишалося, як довести задумане до кінця. Я просто намагалася не думати про критику, як все буде сприйнято, тому що якби я вирощувала ці думки, напевно, в якийсь момент сказала б «Ні, стоп, нумо закінчувати!».

Я не вважаю себе поетом, просто це народжується десь природним чином. Так що з мого боку зважитися на подібне — те саме, що кинутися у вир головою... Але все пройшло вдало, я отримала хороші відгуки після цього вечора.

— Ще раз зважилися б на таке?

— У мене є ідея зробити моноспектакль, розвинути постановку, яку ми показали навесні, зробити її більш насиченою і повноцінною, але поки я зайнята. З'явиться час, напевно, цим і займуся.

Дивіться телесеріал «Жіночий лікар-3» з понеділка по п'ятницю о 18:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь