Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Красуня з половиною обличчя: після проекту "Говорить Україна" дівчина отримала шанс на нову зовнішність

NULL

18:39, 7 грудня 2017

Пластичні хірурги відмовляли Світлані Кульоміній в операції на обличчі. Лікарі стверджували, що її хвороба спадкова та характеризується утворенням нових доброякісних пухлин на тілі, і хірургічне втручання може тільки ускладнити ситуацію.

23 роки зі своїх 30 Світлана прожила в інтернаті. Утім у неї є сестри та брати, які приділяють рідній людині дуже мало часу. У програму звернулася волонтери Мар'яна та Світлана, які стали для дівчини майже рідними. Протягом багатьох років жінки шукають шляхи аби подолати хворобу Світлани. 

Дівчина прагне до спілкування та до краси. Утім, їй заважає складна хвороба. Але варто зазначити, що після запису програми прагення дівчини почали збуватися – головна героїня Світлана Кульоміна побувала на концерті у свого улюбленого виконавця Олега Винника і сфотографувалася із ним. Дівчина була дуже вдячна команді проекту і ведучому Олексію Суханову за те, що їй випала можливість зустрітися зі співаком-кумиром, а також за можливість отримати нову зовнішність.

Крім того, найближчим часом на дівчину чекає операція, яка даcть шанс протистояти її хворобі та зробити дівчину щасливою.

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь