Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Підступна невірність: 5 факторів, які наближують до зради

12:21, 30 травня 2018

Ніхто не любить робити помилки, особливо в такій відповідальній справі, як відносини. Кохання і почуття неймовірно вразливі. Зробивши похибку одного разу, можна довгі роки страждати від наслідків свого вчинку. То що ж штовхає людей на зради?

Шестеро психологів з Денверського університету розібралися в причинах, через які люди заводять романи осторонь. Вони зазначили, що невірність всі розуміють по-різному: для одних це тільки інтимна близькість, для інших – і поцілунки, і платонічні відносини.

Навіть при різних поглядах на зраду більшість людей в західному суспільстві схвалюють моногамію і очікують від коханої людини вірності. Так, з 484 учасників дослідження тільки 2% були у вільних відносинах.

Психологи виокремили п'ять факторів, які найчастіше можуть призвести до зради:

1. Низький рівень відповідальності в парі, коли один з партнерів не цінує відносини і не бере на себе відповідальність за іншого;

2. Відсутність потягу до партнера та незадоволення інтимним життям;

3. Особливості особистості (наприклад, уникаючий тип прихильності, екстраверсія і нейротизм при низькому рівні доброзичливості, по психологічної моделі «Великої п'ятірки»);

4. Легке відношення до близькості, що й виправдовує інтимний зв’язок осторонь;

5. Соціальне оточення, що заохочує невірність.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь