Онлайн

«Контролер» виведе на чисту воду небезпечного шахрая

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»!

15:00, 26 травня 2020

Сьогодні, 26 травня, о 23:20 у новому випуску проєкту «Контролер» з Ярославом Куцом на каналі «Україна» розкажуть, хто зміг залишити сотні родин без квартир, та як не стати наступною жертвою підступного шахрая і не віддати йому своє майно мимоволі.

Мама і син Лєбєдєви в один день опинилися на вулиці. Маленьку квартиру, в якій жили люди з вадами зору, відібрав невідомий бізнесмен. Тепер вони змушені жити просто неба біля церкви. Як виявилося, мама і син стали частиною великої схеми, в яку потрапили понад півтисячі українських родин. І, що найдивніше, люди самі віддають бізнесмену свої квартири, будинки і земельні ділянки. І в таку аферу тепер може потрапити кожен.

Журналісти програми «Контролер» з'ясували, які методи використовує цей чоловік та як впливає на людей тим, що тримає у своїй жовтій валізі. Чому після спілкування з ним власники квартир роблять все, що він скаже?

«У новому випуску ми висвітлимо нову історію шахрайства, де бізнесмену-аферисту не доводиться шукати жертв, адже вони приходять до нього самі. Ми розкажемо те, про що повинен знати кожен, щоб не натрапити на гачок небезпечного шахрая», - прокоментував ведучий програми Ярослав Куц.

[READ id=read_6202; text=read; first_id=33700; first_title=; second_id=; second_title=; third_id=; third_title=;]

«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь