Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Контролер» викриє сімейну схему квартирних афер

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:10 на каналі «Україна»!

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:15, 1 лютого 2021

У новому випуску програми «Контролер», який покажуть 2 лютого о 23:10 на каналі «Україна», розслідують, як пенсіонерці з Києва вдалось привласнити два десятки квартир по декілька мільйонів гривень.

У Києві 20 родин пікетують прокуратуру і заявляють, що їхні квартири незаконно відібрала пенсіонерка! За документами ця жінка – громадянка Росії, а нині – одна з найбагатших пенсіонерок України, яка в один момент стала власницею 20 квартир у столиці. Кожна коштує по кілька мільйонів гривень, але бабусі вони чомусь дісталися за безцінь.

Хто ця жінка, і ким виявився син пенсіонерки-мільйонерки? «Контролер» перевірив і вийшов на сімейну схему «віджиму» квартир, в якій замішані впливові люди країни.

«Контролер» – проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» з’ясовують, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди! 

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:10 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь