Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Контролер» розкрив одну з наймасштабніших афер 2020 року

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»!

14:30, 7 вересня 2020

У новому випуску програми «Контролер» з Ярославом Куцом, який покажуть 8 вересня, о 23:20  на каналі «Україна», розкриють одну з наймасштабніших афер цього року та розкажуть, як шахраї разом з чиновниками відбирають у людей землю за допомогою лише одного електронного листа з «липовою» печаткою.

Олена Лисогор випадково зайшла на сайт геокадастру і була шокована -  її батьківська земля вже не її, а двадцяти невідомих людей. Але хто і як її забрав? Ні чиновники, ні поліція не змогли жінці пояснити це. Щоб вивести шахраїв на чисту воду «Контролер» об’їхав пів України. Журналісти відшукали усіх 20 підставних незнайомців, яким виділили землю Олени.

Глядачі будуть приголомшені, коли дізнаються, хто всі ці люди та чому на розмову з начальником  геокадастру знімальній групі «Контролера» довелось взяти з собою військових.

Під час розслідування цієї справи команді проєкту забороняли знімати, а також обіцяли посадити. А ті, хто знали правду - пошепки зізнавались, що їм страшно. Та чому? «Контролер» розкрив аферу року і змусив чиновників і поліцію працювати!

Читай також
24 хвилини мертва у школі: «Контролер» проведе розслідування трагічного випадку

24 хвилини мертва у школі: «Контролер» проведе розслідування трагічного випадку

В програмі «Контролер» розказали, чого не варто говорити агресору, який хоче скоїти напад у потягу

В програмі «Контролер» розказали, чого не варто говорити агресору, який хоче скоїти напад у потягу

«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди!  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь