Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Контролер» розкрив новий вид шахрайства, який набирає обертів в Україні

Як не стати жертвою нового виду шахрайства - порношантажу, який набирає обертів в Україні?

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:25, 20 жовтня 2020

У новому випуску програми «Контролер» з Ярославом Куцом, який покажуть 20 жовтня, о 23:20 на каналі «Україна», розкажуть, як не стати жертвою нового виду шахрайства – порношантажу, який набирає обертів в Україні.

На річницю весілля Аліна виставила у соцмережі святкові фото з чоловіком. А вже за кілька годин на телефон її сина прийшло фотоповідомлення, де мама гола і пропонує інтимні послуги. А саму жінку почали шантажувати невідомі.

Вони вимагали 17 тисяч гривень. Інакше фото розмістять на хмельницьких порносайтах і розклеять по місту. Для жінки, яка працює дизайнеркою дитячого одягу це був удар. Хто це робить? І чому жертвою порношантажу може стати кожен з нас?

«Контролер» знайшов афериста і розкрив новий вид шахрайства, який набирає обертів в Україні! Вперше і лише в програмі - зізнання порношантажиста. Глядачі будуть здивовані, коли дізнаються, на кого він працював, як обирав жертв і скільки йому за це платили.

«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди!  

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь