Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Контролер» розкрив нову аферу, в яку може потрапити кожен

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:15, 6 жовтня 2020

У новому випуску програми «Контролер» з Ярославом Куцом, який покажуть 6 жовтня, о 23:20  на каналі «Україна», розкажуть про нову схему, яку вигадали шахраї, аби заволодіти чужим майном.

Афера з ксерокопіями! Сім’ю Кузьміченків з Білгород-Дністровського вигнали з дому через кілька фальшивих копій документів. Їм влаштовували справжній терор: погрожували ножем, знімали двері і відключали світло й воду. Одяг, посуд, покривала та подушки – все викинули на вулицю.

Сім'я з дітьми змушена жити в гаражі. А все тому, що до суду нібито прийшов невідомий чоловік, назвався коханцем їхньої родички, показав кілька ксерокопій та чеків. І суддя віддав йому все майно Кузьміченків - спадок їх тітки.

«Контролер» розпочав пошуки молодого коханця, якого ніхто ніколи в суді не бачив. Чи був він насправді? Чому суддя забрав квартиру лише на основі кількох ксерокопій? Команда проєкту знайшла його і розкрила нову аферу, в яку може потрапити кожен.

«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди!  

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь