Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Соціум

«Контролер» проведе розслідування щодо передачі дітей психічно хворій людині

«Контролер» перевірить заради правди! 

Даша Харченко Даша Харченко
16:05, 25 січня 2021

У новому випуску програми «Контролер», який покажуть 26 січня о 23:10 на каналі «Україна», з’ясують, чому двома дітьми опікуватиметься хворий на шизофренію чоловік.

Двох дітей, які живуть у прекрасній родині, хочуть відібрати у батьків і віддати жити до чоловіка з діагнозом «шизофренія». Це справжній жах для Тетянки і Михайлика. Вони плачуть, щойно чують про цю людину. З народження малюки росли, як «мауглі» – в злиднях і антисанітарії. Та все ж, дітей вилучили і передали до хорошої сім’ї, де вони живуть у любові 4 роки! Але суд раптом постановив – відібрати дітей. 

Читай також
«Контролер» викриє «королеву» віконних афер Києва

«Контролер» викриє «королеву» віконних афер Києва

«Контролер» з’ясує, чому малюків віддають психічно хворій людині. Хто цей чоловік, який обійшов всю систему, і чому його так бояться діти?

«Контролер» – проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» з’ясовують, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди! 

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:10 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь