Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Контролер

«Контролер»: Міжнародні розбірки за український паспорт

Чому чиновники почали відбирати паспорти в української родини, яка зібралася на заробітки в Європу?

Даша Харченко Даша Харченко
13:15, 22 вересня 2020

У новому випуску програми «Контролер» з Ярославом Куцом, який покажуть 22 вересня, о 23:20  на каналі «Україна», з’ясують, хто і чому відбирає паспорти в українців і позбавляє їх громадянства та як до цього причетний український депутат.

Мама двох дітей вирішила поїхати на заробітки до Польщі. А натомість - її позбавили громадянства України, анулювали паспорт і виписали із квартири. А завтра мають забрати банківську картку. Як виявилось, Ірина така не одна.

Чому чиновники почали відбирати паспорти в української родини, яка зібралася на заробітки у Європу? І як до цього причетний нинішній депутат? Чим він погрожував жінці та її родині? Журналісти програми знайшли його і дізналися, навіщо з українців роблять росіян.

Такої історії у «Контролера» ще не було! Чому вперше в історії програми ведучий не зміг далі вести програму?

«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди!  

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь