Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Контролер»: Пастка для пенсіонерів

16:33, 23 травня 2018

Квартира в столиці в обмін на догляд і кілька тисяч гривень. Хто заробляє мільйони на довірливих пенсіонерах? Як не опинитися в пастці та не втратити своє житло? Та до чого тут Міністерство юстиції? Відповіді на ці та інші запитання дізнаєтесь 24 травня о 23:20 у новій програмі каналу «Україна» про резонансні соціальні проблеми «Контролер», ведучим якої є відомий юрист і адвокат Ярослав Куц.

Деякі соціальні фонди переконують самотніх пенсіонерів переписати свої квартири в обмін на догляд та кілька тисяч гривень під виглядом благодійності. Але не завжди ці благодійники дотримуються своїх обіцянок. Розірвати подібні угоди практично неможливо. Нині в судах більше десятка справ з вимогою скасувати рішення довічного утримання. Так сталося і з пенсіонерами, які звернулися до ведучого програми «Контролер». Вони втратили своє житло і ледь зводять кінці з кінцями.

«Контролер» перевірить законність укладених угод з пенсіонерами.

Дивіться програму «Контролер» у четвер о 23:20 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь