Онлайн

«Контролер» - два роки в ефірі каналу «Україна»

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»!

11:45, 3 лютого 2020

1 лютого програма про резонансні соціальні проблеми «Контролер» з ведучим Ярославом Куцом відзначила два роки в ефірі каналу «Україна». За цей час проєкт завоював прихильність мільйонної аудиторії.

З моменту виходу в ефір програму «Контролер» переглянули понад 16,7 млн. глядачів***. За комерційною аудиторією 18-54 (50 тис. +), частка (shr, %) програми становила 9 %**. За аудиторією 18+ (міста 50 тис.+): частка (shr, %) – 12,53%*.

За два роки існування програми ведучий Ярослав Куц зі знімальною групою «Контролера» подолали десятки тисяч кілометрів та відвідали 143 населені пункти, щоб допомогти звичайним українцям у вирішенні їхніх нагальних проблем. Конфлікти з комунальниками, шахрайські схеми нового покоління, аварійний стан багатоквартирних будинків, земельні питання, взаємини чиновників різних рівнів із населенням – 82 історії висвітлила програма «Контролер» протягом цього часу. А ведучий Ярослав Куц особисто навідувався до жертв ситуацій, достукувався в зазвичай зачинені для громадськості двері високопосадовців, влаштовував перевірки, залучаючи професійних експертів.

Результатом програми «Контролер» є те, що вона змінила долі багатьох героїв на краще. Так, після приїзду «Контролера» на смертельній трасі в селі Сираї, де загинули 27 людей, Служба автомобільних доріг встановила світлофор, жінка з інвалідністю Лідія Кубікова, яка 4 роки була ув’язнена у власній квартирі, нарешті вийшла на вулицю. Також завдяки втручанню журналістів проєкту було знято арешт з квартири пенсіонера Володимира Стегнача, який був на межі втрати житла через помилку чиновників, а понад п’ятдесят колишніх працівників Кременчуцького заводу нарешті отримали пенсійні виплати, за які боролися два роки.

Читай також
Битва за хліб: дивіться новий випуск проекту «Контролер»

Битва за хліб: дивіться новий випуск проекту «Контролер»

«Контролер» - єдиний проєкт на українському телебаченні, мета якого не рейтинги, а саме допомога конкретній людині. Ми беремося за зйомки, навіть якщо в історії всього один постраждалий. Тим не менш, кожен випуск є абсолютно унікальним. Своїх героїв ми любимо, переживаємо і навіть після виходу програми в ефір, ми продовжуємо слідкувати за розвитком подій, що також є рідкістю на телебаченні. Саме така турбота і підкупає глядача. Адже нам насправді не все одно», - прокоментував керівник проєкту «Контролер» Олексій Кукоба.

«Мені складно повірити в те, що «Контролер» святкує свою «чергову» річницю. Називаю її саме «чергова», бо не звик рахувати роки будь-якої своїй діяльності і підраховую тільки по закінченню конкретного етапу життя. За ці два роки наша команда встигла побувати майже у всіх містах України, а в більшості обласних центрах по декілька разів - і це круто! Я, вкотре, наголошую на тому, що незалежно від проблем наша країна найкрасивіша, а люди в ній найпривітніші і достатньо співчутливі. На жаль, цими характеристиками користуються не чисті на руку та недобросовісні чиновники та ділки, які наживаються на простих людях. Ми ж відкриваємо ці проблеми на широкий загал. Адже різних медійних проєктів про топ-корупцію в нашій країні хоч греблю гати, і ці проєкти люди дивляться як кіно про щось далеке. А «Контролер», який викриває корупцію і бездіяльність влади на місцях, та ще й з конкретними результатами і вирішенням проблем - був і залишається номером один. Ми продовжуємо працювати, нас знають і люблять звичайні люди та ненавидять чиновники, а це означає, що ми на правильному шляху і з нього не звернемо!» - поділився ведучий програми «Контролер» Ярослав Куц.

У програмі ведучий Ярослав Куц не просто висвітлює проблеми, а показує шляхи їх вирішення, щоб українці знали свої права та могли їх відстоювати перед чиновниками. Так, вкінці кожного випуску глядачам надаються поради й механізми, що допомагають самостійно знайти вихід із ситуацій.

У 2019 році команда «Контролера» почала надавати юридичні консультації для глядачів проєкту в різних населених пунктах України. Першими безкоштовну юридичну допомогу отримали мешканці Чернігова та Черкас. Ярослав Куц проконсультував 196 осіб, надавши кожному чіткий алгоритм розв’язання проблеми. Деякі звернення громадян команда «Контролера» взяла у роботу і вже цього тижня в ефір вийде випуск, де «Контролер» вирішує проблему нелегального будівництва у житловому будинку, де колишній голова ОСББ перекрив тягу в повітроводі всього будинку. Скоро головний контролер країни навідається і до інших міст з юридичними консультаціями.

«Контролер» не зупиняється на досягнутому, продовжує виявляти проблеми українців і давати реальні механізми з вирішення аналогічних ситуацій будь-кому з телеглядачів.

Аби «Контролер» дізнався про вашу проблему та допоміг її вирішити – надішліть лист з описаною проблемою на електронну адресу kontroler@trkua.tv або зверніться до редакції програми за номером телефону 044-29-070-50.

Читай також
Нема сестри - нема квартири: дивіться новий випуск проекту «Контролер»

Нема сестри - нема квартири: дивіться новий випуск проекту «Контролер»

Крадії тепла: дивіться новий випуск проекту «Контролер»

Крадії тепла: дивіться новий випуск проекту «Контролер»

«Контролер» - проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".
** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".
***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна"
Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 31 січня 2020 року – фінальні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь