Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Коли ростеш і розвиваєшся, часу не помішаєш»: Марина Кухар - про 10 років на каналі «Україна»

Телеведуча поділилася спогадами про те, як приєдналася до команди каналу «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:10, 21 жовтня 2021

Відома ведуча новин «Сьогодні» відзначає перший ювілей на телеканалі «Україна». З цієї нагоди Марина Кухар поділилась спогадами про те, як долучилася до команди ранкових новин, що стартували у жовтні 10 років назад.

«На кастинг я приходила, коли ще і студія і ньюз-рум тільки будувалися. Я переписала кілька тестів, прочитала їх перед камерою в маленькій студії на третьому поверсі, колеги влаштували невеличкий краш-тест на реакцію в непередбачуваній ситуації. Розповіли про масштабні плани, показали проєкт того, якою буде студія. Пам'ятаю, я подумала, що справді хочу тут працювати. Хоч будівництво було тільки на початковому етапі, мене вразив амбітний підхід до справи», – розповіла Марина Кухар.

Ведуча порівнює перші прямі ефіри на каналі «Україна» з першим побаченням – завжди хвилювання, але з таким піднесеним присмаком! Найбільше переймалася тоді про те, аби спрацюватися з колегами. Робота в новинах – командна робота, де кожен має свою зону відповідальності, і коли хтось не хоче бути ефективним, то страждає кінцевий результат.  Утім, журналістка з радістю визнає, що етап таких «притирань», коли дізнавались сильні і слабкі сторони кожного з колег, команда пройшла досить швидко – без особливого дискомфорту і втрат.

10 років, за словами телеведучої, - це не багато, не мало - це швидко, адже робота в новинах задає темп, динаміку, постійні зміни та відчуття тут і зараз. Кожен випуск – це зріз того, чим живе світ. При цьому, з часом додається досвід, відбувається ріст в професії, з’являються нові навички.

«Ми весь час змінюємося - пробуємо нові формати, міняємо підхід - дивимося, що цікаво глядачеві, які теми для нього важливі, якій подачі новин надає перевагу. Змінювалися і візуально. За цей час, якщо я правильно пам'ятаю, це вже четверта версія студії новин на каналі. Коли ти не стоїш на місці, а ростеш і розвиваєшся, часу не помічаєш», – поділилась Марина Кухар.

Попри багаторічний досвід у професії, з ведучою жодного разу не траплялося емоційне вигорання. Відома тележурналістка переконана - коли справді любиш те, чим займаєшся - вигорання неможливе.

«Так, бувають свої емоційні злети і падіння, втома, роздратування, поганий настрій чи самопочуття, але у мене все це закінчується в момент, коли режисер каже: 10 секунд до ефіру”», – зізнається Марина Кухар.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь