Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Обручка з рубіном" заключні серії: таємного ворога буде розкрито

11:22, 23 травня 2018

До завершення мелодрами "Обручка з рубіном" залишилося 3 серії. Вони будуть сповнені трагізму, розпачу та підступності.

З'ясується, що у родини Добровольських є ворог, який бажає помсти навіть більше, ніж Яна. Дівчина з легкістю вийшла з психіатричної лікарні. Спочатку здається, що все завдяки її роману з лікарем. Втім, факти вказують на те, що вона мала підтримку ззовні.

За останні три роки справи холдингу Добровольських налагодилися. Компанія збудувала спорткомплекс, який в переддень помпезного відкриття просто обвалився. Автори сюжету натякають на злу волю Яни, але будучи ізольованою в лікарні для душевнохворих вона не могла провернути таку серйозну операцію.

Це наштовхує нас на думку, що тепер вона лише пішак у чиїйсь гарно спланованій грі. На карту поставлена репутація Добровольських, їхній бізнес під загрозою банкрутства, а головне – довіра
до людей повністю знищена.

Хто ж розставив капкани на родину Дениса та чи не стане ця людина сама здобиччю? Дивіться вже сьогодні о 18:00 на каналі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь