Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Церковний календар

Різдвяний піст 2020: точна дата і правила поведінки

Сьогодні розпочався Різдвяний піст 2020-2021: дізнайтеся, яких правил важливо дотримуватися

Ольга Козачок Ольга Козачок
13:20, 28 листопада 2020
Коли початок Різдвяного посту 2020
Коли початок Різдвяного посту 2020

Сьогодні, 28 листопада, розпочався Різдвяний піст у 2020 році. Скільки днів і до якого числа триватиме Різдвяний піст 2020-2021? Як правильно поводитися під час посту? Як харчуватися, що можна, а що не можна їсти в Різдвяний піст 2020-2021? Відповіді на ці питання читайте в нашій статті.

Читай також
Вихідні і свята у листопаді 2020 в Україні

Вихідні і свята у листопаді 2020 в Україні

Різдвяний піст 2020: дати початку і закінчення

Різдвяний піст 2020 року – один із чотирьох тривалих постів, останній в році. Він почався 28 листопада, в суботу, і триватиме рівно 40 днів – до самого початку Різдва Христового, 6 січня 2021 року. Завдяки цьому святу піст і отримав свою назву. Також цей піст часто називають Пилипівський, тому що він починається на день пам'яті святого апостола Пилипа.

Різдвяний піст 2020 харчування і правила поведінки

Під час тривалого Різдвяного посту 2020-2021 православні суворо дотримуються правил і духовно готують себе до одного з головних релігійних свят.

  • Піст передбачає правильне харчування і відмову від багатьох продуктів. Так під час Різдвяного посту 2020-2020 необхідно виключити зі свого раціону м'ясні і молочні продукти, яйця, а в деякі дні посту ще й рибу.
  • У цей період церкви не проводять обряд вінчання, адже напередодні такого важливого свята подібні події відходять на другий план.
  • Якщо ви збираєтеся поститися, то за кілька днів до початку Різдвяного посту сходіть до церкви і отримайте від священика благословення.
  • У період посту потрібно уникати відвідування розважальних закладів та заходів. Це важливо не лише з духовної точки зору, але і тому, що в таких місцях зростає спокуса порушити піст.
  • На період Різдвяного посту потрібно відмовитись від інтимних стосунків.
  • Ваші думки повинні бути чистими. Уникайте заздрості, злоби і роздратованості.

Читай також
Різдвяний піст 2020-2021: календар харчування по днях

Різдвяний піст 2020-2021: календар харчування по днях

Сенс Різдвяного посту для віруючих полягає в тому, щоб отримати духовний досвід. У цей період людина намагається усвідомити, що всі люди грішні, і у неї має з'явитися бажання покаятися. Так люди очищаються фізично і духовно, готуючись до зустрічі світлого свята Різдва Христового.

Дивіться відеорецепт пісних страв від Володимира Остапчука:

Читайте рецепти пісних страв.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь