Онлайн
Календар свят

День Подяки в Україні: історія і традиції свята

Сьогодні святкуємо День Подяки в Україні 2020: дізнайтеся, яка історія і чому присвячене свято

Ольга Козачок Ольга Козачок
11:35, 20 вересня 2020

День Подяки в Україні

фото: pixabay

Сьогодні, 20 вересня, святкуємо День Подяки в Україні 2020. Не дивуйтеся, ми не помилилися з датою. Це американське однойменне свято приходить у листопаді, а ось в Україні День Подяки приурочений до закінчення сільськогосподарських робіт у полі, яке саме припадає на середину вересня. Більш докладно про український Дні Подяки читайте в нашій статті.

Читай також
Вихідні і свята у вересні 2020 в Україні

Вихідні і свята у вересні 2020 в Україні

Традиція дякувати Богові за дарований врожай, здоров'я, достаток і благополуччя в родині існувала у слов'ян здавна. В Україні відзначалося свято жнив Обжинки, що проводилося з нагоди закінчення збору хлібів. Згодом традиції стали забуватися, залишаючись святом лише на місцевому неофіційному рівні у вигляді ярмарків.

І ось у вересні 2017 року, в рамках вшанування 500-річного ювілею Реформації, з ініціативи української євангельської церкви було вирішено відновити свято Подяки. Тоді в Києві на Хрещатику провели урочисті та розважальні заходи, присвячені цьому дню.

Відтоді День Подяки набув особливого значення для України і став святом на державному рівні. Щорічно він відзначається у третю неділю вересня і в 2020 році припадає на 20-те число.

Головна подія свята – це слова подяки Богові за добробут, урожай і достаток.

Дивіться відео, як у Києві відзначали День подяки::

Читайте, що приготувати з індички: ТОП-3 рецептів до Дня подяки.

Читайте також, які церковні свята у вересні 2020 в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь