Онлайн
Зірки

Кава з перцем: Олег Винник спростував чутки про себе

Співак Олег Винник більше 10 років працював у Німеччині і був найбільш високооплачуваним артистом мюзиклів Європи. Сьогодні виконавець збирає стадіони в Україні і не поширюється про своє особисте життя. У передачі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» за чашкою кави Олег Винник прокоментував найнеймовірніші чутки про себе і відповів на питання, чи є у нього діти.

11:48, 3 квітня 2019

Олег Винник

Ранкові ритуали та гастролі

Нема в мене ритуалів. Я людина без ритуальна. Щоб я думав сьогодні з вечора, з якої ноги встати, або про ці ритуали… ти що, я і так не сплю.

Чи співає Олег Винник під фонограму

Коли люди говорять, що я співаю під фонограму, для мене це найкращий комплімент. Думаю, досвід європейських мюзиклів дозволив мені співати чисто. Я хочу, щоб у мене був якісний звук. Але як немає ідеальних людей, так і не може бути ідеального співу протягом двох годин. Виконати на концерті 26 пісень без єдиного фальшивого звуку – ну, тоді ти повинен бути роботом.

Плітки про те, що Олег Винник не допомагає рідним

Минулого  року вийшла серія сюжетів із рідного села Олега, де розповіли, що відомий артист не допомагає рідним. Тоді менеджери Олега Винника пригрозили телеканалові судовим позовом. І, до речі, слова дотримали – суд триває. Уже рік минув після тих сюжетів відомих. Та чи зачепили вони Олега?

 – Дуже зачепили. Звичайно, я в цьому плані взагалі сильно переживаю. Ну от чому так? Чому можна видихнути, показати своє болото? Чи ми всі виросли десь на 100-му поверсі, були під нами хмари, і у нас були в банках величезні рахунки, ми їздили по всьому світі, не бачили землі, не тримали в руках ніякої лопати. Хтось загордився. Слухай, можливо я виглядаю таким гордим просто-напросто?

Читайте також
Олег Винник заінтригував несподіваним образом: фото

Олег Винник заінтригував несподіваним образом: фото

Рідні на концертах співака

– Так, приходять на концерти. І про них ніхто не знає, що вони там. Але це настільки складно. Недавно в Умані був концерт. Ніхто ніколи не знав, що мама там була. В Одесі сиділа сестра, племінниця.

Стосунки з сестрою

– Стосунки такі, як в пісні співаю, – обніму і зацілую, то в мене сестра така. Ти просто зустрічаєшся і після першого поцілунка з нею не можу повернути шию.

Чи робив Винник пластику

Ось мені цікаво – а коли я це повинен був встигнути зробити? У мене ж практично немає пауз між концертами, – здивувався співак. – Колись мені поставили синець. Але у кого з чоловіків їх не було? Так ось один тільки синець у мене сходив більше місяця. А скільки потрібно часу, щоб зійшли набряки і всі інші ознаки пластики носа? Та й навіщо це робити взагалі? Такий ніс у мене від батьків. 

Читайте також
Тест: хто ви для Олега Винника?

Тест: хто ви для Олега Винника?

Із ким ворогує артист: Камалією, Поляковою чи Тіною Кароль

– Так, по-перше я чоловік в кінці кінців. Із дівчатами ворогувати сенсу немає. Я ні на шо не претендую. Ну по правді тій, хто може сказати про мене якісь слова. Не те, що він там хоче, чи вона хоче образити, це просто емоція спрацьовує. Емоція – це наш ворог.

Чи відвідує Олег концерти колег

– До речі, в Одесі декілька років тому Тіна виступала. Був в Тіни. Дуже сподобалось. Запрошуйте, любі колеги, запрошуйте на концерти, я прийду.

Олег Винник та покровителька

– Слухай, я б з розуму зійшов би, щоб якась жінка чи дівчина вклала в мене кошти. У мене є покровителька. Це Пресвята Богородиця, яка, до речі, кажуть ходить зі мною.

Читайте також
«Я зараз окрилена!» – Ольга Сумська розповіла про знайомство і роботу з Олегом Винником

«Я зараз окрилена!» – Ольга Сумська розповіла про знайомство і роботу з Олегом Винником

Яка в Олега орієнтація

– Знаєш, чесно кажучи, в мене є що приховувати. В мене є чим дорожити. І я наскільки щасливий і багата людина в цьому плані, що в мене є оце багатство, оце рідне, сокровенне.  Маю що приховувати. Але не орієнтацію.

Чи ображає Винника те, що саме про орієнтацію пліткують

– Я думаю, для кожного чоловіка це образливо. Для кожного. Просто питання в тому, як ти з цим справляєшся. Хтось же може такі речі не витримати... Я думаю, що з нашими українськими чоловіками з цим жартувати не потрібно.

«Зірковий шлях запропонував ми глядачам поставити запитання своєму кумиру. А Олегові дали змогу самому обрати – на яке відповісти. Олег обрав питання про дітей.

Читайте також
Тест: наскільки добре ви знаєте Олега Винника

Тест: наскільки добре ви знаєте Олега Винника

Чи є в Олега діти

Мені 45 років. Мені здається, я співаю про нормальні речі, про життєві. Яке тоді може бути питання, чи є у нього діти?

Важко уявити – скільки уваги прикуто зараз до відомого співака. Навряд чи дуже приємно, коли про тебе складають стільки чуток і домислів. Але така вже ціна популярності. І він її платить свідомо. 

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь