Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

Кияни отримали ще одну партію гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова

Понад 600 продуктових наборів були доставлені до територіального центру соціального обслуговування Печерського району.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:26, 12 травня 2022

Фонд Ріната Ахметова передав чергову партію гуманітарної допомоги для мешканців Києва та переселенців, які евакуювалися до столиці. 

Понад 600 продуктових наборів були доставлені до територіального центру соціального обслуговування Печерського району. Насамперед їх отримають внутрішньо переміщені особи, літні люди та люди з інвалідністю, одинокі та багатодітні матері. 

До складу наборів входять продукти першої необхідності: згущене молоко, борошно, макарони, цукор, пшенична крупа, а також консервоване тушковане м‘ясо. 

Загалом для мешканців столиці Фонд Ріната Ахметова вже передав понад 38 тисячі продуктових наборів. Усього такі набори від Фонду отримають 200 тисяч людей. 

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мійльйонам осіб, із них 3,5 мільйони були врятовані на Донбасі.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь