Онлайн
Мода і стиль

Актуально

Київський ЦУМ представив колаборацію з українським брендом VALERY KOVALSKA

Капсула VALERY KOVALSKA x ЦУМ ексклюзивно представлена на 3-му поверсі ЦУМу і на tsum.ua.

Олександра Красновська Олександра Красновська
18:19, 18 жовтня 2021

У розпал осіннього сезону київський ЦУМ представляє колаборацію з українським брендом VALERY KOVALSKA. Нова капсульна колекція – це міні-гардероб для сучасної мешканки мегаполісу.

Спеціально для ЦУМу Валерія Ковальська розробила капсулу, головною ідеєю якої стали діджитал-світ і його переплетіння з реальністю. Капсула отримала назву FASHION Fall-IN і включає в себе три історії, в яких дизайнерка пропонує пограти з яскравими образами: Rock'n'roll attitude, Sporty chic, High street. Сasual-лінійка складається з 30 повноцінних образів, які комплементарно доповнюють один одного. Бомбери, яскравий і стильний трикотаж, принтовані боді та легінси, доповнені дизайнерськими утепленими панамами декількох видів. Моделі виконані як у принті, так і в палітрі осінніх кольорів, що відбиває прагнення дизайнерки досліджувати дуалізм сучасної жінки в соціальному житті.

«Лімітована капсульна колекція VALERY KOVALSKA x ЦУМ – це наша жовтнева прем'єра в напрямі співпраці з українськими дизайнерами. Вона відрізняється характерним для бренду складним кроєм, конструкторськими рішеннями і демократичними цінами, що дасть змогу більшій кількості прихильниць марки придбати вподобані моделі. Запрошуємо всіх до ЦУМу і на tsum.ua. Дякуємо Валерії за співпрацю з нами», коментує баїнг-директорка ЦУМу Ольга Чайка.

Розробляючи моделі колаборації, Валерія Ковальська залишилася вірна своїй роботі в напрямі sustainability. Усі лекала колекції FASHION Fall-IN були розроблені у цифровому форматі, а залишки від виробництва спрямовані на благодійні цілі або перероблені. Брелоки-логотипи надруковані на 3D-принтері з біорозкладного матеріалу. Всі моделі капсули мають спеціальну бирку, підписану особисто дизайнеркою, яка додатково кастомізується під кожного клієнта в момент продажу.

«Капсульна колекція з ЦУМом – це одкровення. Одкровення кожного з нас у сучасному світі, охопленому гаджетами, коли ми сплітається воєдино з віртуальним світом, який є невід'ємною частиною нового СЬОГОДНІ. Ми створили Daily Armor як уніформу сучасності», зазначає дизайнерка Валерія Ковальська.

Капсула VALERY KOVALSKA x ЦУМ ексклюзивно представлена ​​на 3-му поверсі ЦУМу і на tsum.ua.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь