Онлайн
Зірки

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть суддями шоу «Співають всі!»

Згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника - виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
10:21, 26 липня 2021

Менше ніж місяць залишився до прем'єри грандіозного шоу «Співають всі!» на телеканалі «Україна». 21 серпня глядачі познайомляться з талановитими вокалістами, які постануть перед найнароднішим журі країни – зірковою «сотнею» на чолі з капітаном Наталею Могилевською. Канал «Україна» називає імена п'ятої десятки музичних експертів, які оцінюватимуть вміння учасників – це Марія Бурмака, Анна Добриднєва, KHAYAT, JULIK, Mila Nitich, Анатолій Матвійчук, Олег Машуковський, Markus Riva, Пальміра Фурман і Макс Гордєєв.

«Для мене це дебют, я раніше не була суддею талант-шоу, – зізнається співачка, народна артистка України Марія Бурмака.Завжди співпереживаю людям, які виходять на сцену. Згадую себе, свою доньку, яка теж брала участь у талант-шоу, як вона тоді хвилювалась. Звертатиму увагу на харизму – звичайно, за умови, якщо учасник бере ноти і в нього є слух. В нього може не бути оперного вокалу, але якщо його спів розчулить серце, то це – артист».

Співачка й авторка пісень Анна Добриднєва також звертатиме увагу на харизматично сильних людей, здатних вийти на сцену і підкорити кожне зі 100 сердець, незважаючи на те, що склад журі – неймовірно різноманітний.

Таку думку поділяє її колега – співак і автор пісень KHAYAT. «Об'єктивність цього шоу набагато вища, ніж у схожих проєктах з меншою кількістю суддів, тому людина, яка прийде в «Співають всі!» випробувати свої сили, зможе зрозуміти, чи в правильному вона напрямі рухається».

Незважаючи на те, що у шоумена JULIK абсолютний слух, він говорить, що строго судити конкурсантів не буде.

«Я дуже добра людина. Навіть якщо є маленькі неточності вокалу або ж не «дотягують», мені, як людині з абсолютним слухом, дозволено закривати очі на це. Коли людина співає серцем і душею, коли потрапляє прямо «у ціль» – неможливо не натиснути на кнопку. Тим паче, коли це улюблені, давно усім відомі хіти», – розповідає учасник журі шоу «Співають всі!»

Співачку Mila Nitich підкорило те, що вперше за історію українського шоу-бізнесу в одному місці зібралося стільки артистів. До того ж артистка зазначає, що, оцінюючи виступи учасників, зіркові експерти також мають можливість подивитися на себе збоку і зробити важливі висновки.