Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Катерина Кухар розповіла, як евакуювала своїх дітей із України

Катерина Кухар дізналася, що Росія напала на Україну, коли була по роботі за кордоном.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:32, 11 травня 2022

Прима-балерина Катерина Кухар розповіла ексклюзивно для глядачів YouTube каналу «Україна», де її застала новина про початок війни в Україні.

Катерина Кухар дізналася про те, що Росія напала на Україну, коли була по роботі за кордоном.

«Кожен раз, коли я згадую цю мить, мені дуже боляче. І я досі не можу собі уявити, що у 21 столітті таке могло трапитись. Я поїхала 17 лютого на міжнародний конкурс у Берлін зі своїми студентами з коледжу. Ми отримали 6 призових місць. Така була радість надзвичайна. І 23 лютого ми мали останню виставу з туру у Франції. Ми танцювали «Жизель». Це був надзвичайний день», - пригадує Кухар.

На 24 лютого у хореографа були квитки до Києва. ЇЇ день розпочався о 5 ранку, коли няня, яка перебувала з її донькою, зателефонувала у сльозах. Син Кухар був в іншому місці.

«Коли тебе вночі будять і кажуть якісь такі речі, ти не можеш повірити. Це якесь страшний сон. Вона сказала, що війна почалася. Я гадала, що це були найважчі дні в нашому житті. Як у пеклі, напевно. Ти не розумієш, як допомогти дітям, родичам, всій Україні. Ось так почалася наша нова історія. Наш кум вивіз спочатку нашого сина, тому що він був з їхньою сім’єю. І ми забрали Тимура з Угорщини на його день народження. Вони 8 годин йшли пішки, тому що черга із автівок була 40 км», - говорить Кухар журналістам каналу «Україна».

Катерина поділилася, що незважаючи на те, що Тимуру 13 років, він не міг зрозуміти, чому вона плаче. Балерина його обіймала, але нічого не могла сказати.

«А він постійно говорив: «Мамо, в мене сьогодні день народження. Ти ж розумієш, війна скінчиться, ми поїдемо додому, тому що мене там всі чекають, я ж планував грандіозну вечірку. Ми ж це зробимо?». Потім ми ночували, чекали на донечку, яка їхала з нянею на перекладних, де вони тільки не ночували з песиком маленьким, без документів. Але дякувати Польщі, що вони все дуже чітко, швидко і так з розумінням, з теплом у серці зробили», - поділилася танцівниця, діти якої зараз у Франції із нянею.

Катерина Кухар переконана, що все закінчиться перемогою. Обов’язково життя переможе смерть і тоді будемо відроджувати нашу державу.

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь