Онлайн
Кіно

Стосується всіх: найкращі серіали про боротьбу з домашнім насильством

Цю тему  не можна опускати.

10:00, 13 квітня 2020

Останнім часом в Україні все частіше порушується тема домашнього насильства. Особливо це актуально зараз, коли в країні панує карантин і практично всі сім'ї змушені сидіти по домівках. Крім того, зовсім недавно на телеканалі Україна стартував телесеріал "Відважні" . Фільм прекрасно ілюструє те, як необхідно боротися з сімейним насильством і закликає обов'язково звертатися за допомогою в будь-якій подібній ситуації. Але таких серіалів вкрай мало показується на наших телеекранах, тому ми вирішили зробити добірку серіалів, які присвячені даній тематиці, щоб привернути до цього питання якомога більшу кількість людей.

Розповідь служниці

Це серіал про жорстокість світу, в якому панують серйозні демографічні проблеми. Оскільки залишилося вкрай мало жінок, які могли б завагітніти і виносити дитину, влада вирішила відібрати з суспільства тих представниць прекрасної статі, у яких висока фертильність, і розподілити їх між сім'ями високопоставлених чинів як рабинь-маток. Залишається тільки здогадуватися, через що доведеться пройти нещасним дівчатам, і як це може позначитися на їхньому психологічному здоров'ї і фізичному здоров'ї їх майбутніх дітей.

Велика маленька брехня

У одної з п'яти подруг трагічно загинув чоловік, впавши зі сходів. Слідство не особливо вірить в те, що це дійсно було випадковістю, але все-таки погодилися з основною версією нещасного випадку. Але мало хто знає, що померлий був рідкісним тираном, а один з його дітей вийшов в результаті зґвалтування чоловіком власної дружини. А найстрашніше, що їх діти також стали проявляти агресію до своїх друзів.

Живий товар

У різних куточках світу несподівано пропадають дівчинки, дівчата і жінки. У Південно-Східній Азії викрали американку Ені, якій всього 12 років. Дівчина 16 років на ім'я Надя, яка живе в Україні, тікає з дому, вирішивши влаштуватися на роботу в модельному агентстві на Заході, і після пропадає безвісти. А в Польщі мати-одиначка знайомиться з казково багатим бізнесменом і також безслідно зникає. Всі вони опиняються в безвихідному становищі і стають секс-рабинями. Але не все втрачено, тому що за справу беруться детектив і співробітник імміграційної служби, які вирішили визволити нещасних жертв і посадити тих, хто причетний до їх викрадення.

Вам буде також цікаво дізнатися, що таке психологічне насильство.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь