Онлайн
Коронавірус

Карантин в Україні знову продовжили: нові обмеження і терміни

В Україні істотно продовжили карантин і ввели нові обмеження.

Олександра Красновська Олександра Красновська
18:20, 13 жовтня 2020

Карантин в Україні продовжили до кінця 2020 року. Про це стало відомо після позачергового засідання Кабінету Міністрів України.

«Уряд сьогодні продовжить дію адаптивного карантину до кінця цього року. Це необхідний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Поки це найбільш дієвий механізм від посилення коронавіруса», - заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він також зазначив, що після масових концертів в регіонах кількість хворих істотно зросла.

«Тому, в рамках адаптивного карантину, Кабмін пропонує прийняти певні нововведення. Зокрема, змінюється правило про дозволену кількості людей при масових зібраннях», - додав він.

Тепер:

  • У зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи в кількості не більше 50 осіб;
  • У жовтій зоні - не більше 30 осіб;
  • У помаранчевій зоні - не більше 20 осіб.

При цьому по всій території країни діють правила дотримання умов соціальної дистанції в 1,5 м і масочного режиму.

На території регіонів з відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів, крім міжнародних змагань, за окремим погодженням з Міністерством охорони здоров'я.

Крім того, міністр охорони здоров'я Максим Степанов додав, що в Україні по-новому визначатимуть червоні зони. Зокрема, якщо захворюваність протягом 14 днів становить понад 320 на 100 тисяч населення.

Також уряд обмежив роботу ресторанів: з 22:00 до 7:00 робота установ дозволена тільки для доставки і на виніс.

Відзначимо, що в Україні продовжує зростати кількість нових хворих. У вівторок, 13 жовтня, зафіксовано 5133 нових випадки. Зростає кількість хворих і серед знаменитостей, про свій діагноз завили учасник гурту «Время и Стекло» Позитив і лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь