Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна": Зйомки серіалу "Безсмертник" завершилися

Днями закінчилися зйомки 100-серійної авантюрної мелодрами "Безсмертник", котру транслює канал "Україна" у будні о 18:00.

16:01, 27 березня 2015

Днями закінчилися зйомки 100-серійної авантюрної мелодрами "Безсмертник", котру транслює канал "Україна" у будні о 18:00.

Мелодрама складається з чотирьох частин, протягом яких розкривається непроста доля простої дівчини Надії. Роль головної героїні зіграла Марина Дьяконенко. Українська актриса поділилася враженням про роботу в серіалі: "Мені було тепло.
Завжди. Завдяки людям. Я нескінченно вдячна за шанс, який мені дали, дуже хотілося пройти шлях, не просто витримавши його, що саме по собі непогано, хотілося пройти його гідно. Вчора на святкуванні закінчення хтось сказав, що я пройшла його гідно. Отже, все не даремно".

Також Марина зізналася, що серіал "Безсмертник" навчив її плакати.

"У нас було три режисера. Вони були різні, але у всіх було чому повчитися. Дуже важливо, що кожен режисер відкривав у мені щось нове, а оскільки їх було три, то мені пощастило тричі. На проекті я навчилася плакати (майже кожен день це робила). "Безсмертник" багато у мене взяв, але дав мені набагато більше".

Разом з Дьяконенко головні ролі в серіалі "Безсмертник" зіграли Валентин Томусяк (Ігор), Катерина Тишкевич (Ірина). Також ролі у картині виконали Олексій Вертинський та Римма Зюбіна та ін. українські актори.

Нагадаємо, "Безсмертник" — це адаптація корейського формату Ice Adonis. Головний автор адаптації — Тетяна Гнєдаш. Проект став сьомим серіалом власного виробництва телеканалу "Україна".

Дивіться серіал "Безсмертник" з понеділка по п’ятницю о 18:00 на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь