Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Канал «Україна» знімає серіал із Олексієм Горбуновим у головній ролі

За сюжетом, герої звертаються за допомогою до ловця снів, коли нав'язливі сни стають причиною переживань та ускладнюють їм життя. Він знаходить відповіді у підсвідомості пацієнтів.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:05, 1 лютого 2022

У Києві розпочалися зйомки нового серіалу «Ловець снів» з народним артистом України Олексієм Горбуновим у головній ролі.

Коли нав’язливі сни стають причиною переживань і ускладнюють життя, герої нового серіалу звертаються по допомогу до Назара Лютого (Олексій Горбунов). Ловець снів, як його називають, знаходить відповіді у підсвідомості пацієнтів, допомагає прочитати сон і вирішити реальні проблеми.  Але Ловець снів не дає простих рецептів. Багатьох героїв серіалу він змусить вийти із зони комфорту.

«Ловець снів» - найцікавіший виклик цього року для нашої команди. Вважаю, ми знайшли та поєднали кілька ключових факторів успіху – прозору ідею; територію, цікаву нашим глядачам; яскравого головного героя у виконанні актора найвищого класу. Додали професіоналізм всієї групи: авторів, режисерів, продюсерів. Ще додамо десятки знімальних днів, ночей без сну, і подаруємо глядачам дуже цікаву історію», - коментує новий проєкт креативна продюсерка каналу «Україна», директорка продакшн компанії «Теле Про» Олена Канішевська.

Серіал зніматимуть у столиці. Режисери-постановники - Олексій Даруга та Сергій Сотниченко.

Що насправді означають наші сни, та як вони допомагають виходити із важких життєвих ситуацій, стане відомо незабаром на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь