Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
"Україна" - канал великих подій

Канал «Україна» знімає проект «Хід прокурора» зі Святославом Піскуном

Кожна серія - окрема реальна історія, розслідування якої вела прокуратура на чолі з колишнім генеральним прокурором України Святославом Піскуном.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:37, 15 червня 2021

Телеканал «Україна» спільно з продакшн-компанією IVORY films працює над створенням безпрецедентного для українського телебачення документального гостросюжетного кримінального детективу – «Хід прокурора». Кожна  серія – окрема реальна, резонансна  історія конкретного злочину, розслідування якого вела прокуратура на чолі з колишнім генеральним прокурором України Святославом Піскуном.

В основі кожної серії - лише реальні резонансні злочини, що відбувалися в Україні в період з 80-х років минулого століття і до сьогодні, та які викликали резонанс в суспільстві. Глядач стане свідком того, як проходило розслідування, дізнається, хто отримав покарання за скоєний злочин, і чи все насправді було так, як розповідали журналісти.

«До моменту старту зйомок, було пропрацьовано більше 150 кримінальних справ, ми мали вибрати найскладніші для нас і найцікавіші для глядача кримінальні справи, тому нам є з чим зайти в новий телевізійний сезон. Сценаристи проєкту намагалися притримуватися достовірності в історіях, єдине, що ми усвідомлено змінювали - це імена та прізвища злочинців і їхніх жертв, намагаючись уберегти їхні сім’ї від нападок, помсти чи надмірної уваги», - зазначила керівниця проєкту «Хід прокурора» Оксана Струтинська. 

Глядачі стануть свідками несподіваних поворотів, інтриг, спроб злочинців замести сліди, відвести розслідування по хибному сліду. Провідником кожного розслідування є ексгенеральний прокурор України – Святослав Піскун.

«Мета проєкту - показати відповідальних професіоналів: слідчих прокуратури, прокурорів, оперативників МВС, які неупереджено, чесно й об’єктивно, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, не шкодуючи свого особистого часу, розслідували кримінальні справи про вбивства людей. Ми нічого не придумали, це – реальні злочини, які були під наглядом генеральної прокуратури, де я пропрацював 27 років. Усі справи розслідувались групами, які очолював я, або мої колеги. Це ексклюзивний серіал, тому що тут висвітлюються події, про які люди чули у ЗМІ, але реальні подробиці яких, були засекречені. Ми дуже багато доклали зусиль для зйомок. Я обдзвонював всіх прокурорів областей і знаходив слідчих, які працювали по цим справам. Допомагали всі. Допомагали тому, що це гордість органів прокуратури – кваліфіковане розслідування заплутаних неочевидних латентних злочинів. Ми вперше покажемо правду про роботу слідчих прокуратури», – розповів Святослав Піскун.

У проєкті будуть використані архівні фото та відео-матеріали з реальних місць злочинів. Також, основними локаціями зйомок стали кабінет слідчого прокуратури, дорадчий кабінет, де збирається вся слідча група, лабораторія судмедексперта і криміналіста, кімната для допитів, кімната для впізнання.

«Хід прокурора» стартуватиме в новому телевізійному сезоні на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь