Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

Канал «Україна» та FILM.UA Group знімають серіал «Добре серце»

За сюжетом головна героїня, юна Кіра працює у квітковому магазині. Доля приготує їй серйозні випробування: розчарування, зради та втрату всього того, що було для неї важливим. Чи зможе героїня знову набути сенсу життя?

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:40, 17 листопада 2021

Компанія FILM.UA Group і канал «Україна» працюють над новим спільним проєктом – чотирисерійною мелодрамою «Добре серце».

Днями розбили тарілку серіалу «Добре серце». За сюжетом головна героїня, юна Кіра працює у квітковому магазині. Вона рано втратила матір, із близьких людей у ​​неї – лише старенька вчителька та коханий Максим. Доля приготує Кірі серйозні випробування: розчарування, зради та втрату всього того, що було для неї важливим. Чи зможе героїня знову знайти сенс життя?

Режисером-постановником картини стала Аліна Чеботарьова:

«Наш фільм про добре серце. З погляду правильності вибору ця історія дуже складна. Тут немає закручених перипетій, нервових розривів, шалених вибухів і пожеж, тут все зав'язано саме на серці – сильних та всім зрозумілих емоціях. Дуже насичений сюжет – з обманами, таємницями та важким вибором…» – каже Аліна Чеботарьова.

Історія починається 20 років тому, коли головні герої ще зовсім юні та недосвідчені. А потім події тривають через два десятки років. Режисерка зазначила, що персонажі підібрані ідеально: актори в молодості та зрілому віці дуже схожі.

У головних ролях знімаються: Анна Міклош, Дар'я Донцова, Єгор Козлов, Дмитро Сарансков, Вероніка Мішаєва, Сергій Мітрюшин, Ольга Морозова, Євген Лісничий та ін.

Оператор-постановник – Костянтин Воробйов. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Анна Скок.

Вітаємо групу з початком знімального періоду та бажаємо успішних змін!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь