Онлайн
Кіно

Канал «Україна» став партнером фільму «ДЕ ГРОШІ»

«ДЕ ГРОШІ» - історія піаніста-авантюриста, який шукає гроші на звільнення друга з-під арешту і для цього влаштовується працювати до господині таємничого будинку.

Олександра Красновська Олександра Красновська
22:45, 9 червня 2021

Телеканал «Україна» став генеральним медіапартнером комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ» з Адою Роговцевою та Михайлом Хомою (DZIDZIO) у головних ролях. Режисером стрічки є Михайло Хома. Виробництвом фільму займається компанія DZIDZIOFILM за підтримки Державного агентства України з питань кіно.  

«ДЕ ГРОШІ» - історія піаніста-авантюриста Міші (Михайло Хома), який шукає гроші на визволення друга з-під арешту і для цього влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту (Ада Роговцева), де всі  шукають гроші. В рамках партнерства телеканал «Україна» надасть промо та  інформаційну підтримку кінотеатрального релізу фільму, також на каналі відбудеться телевізійна прем’єра стрічки.

«Наші глядачі вже звикли, що канал «Україна» традиційно підтримує і популяризує українське кіно. Зараз народжується нова співпраця – авантюрна комедія «ДЕ ГРОШІ». Це партнерство для нас багато в чому нове. Ми домовляємось про підтримку і майбутній показ фільму ще на старті зйомок. Бо ми віримо в його ідею, в команду, в талант неперевершеної Ади Миколаївни Роговцевої (а в неї тут дуже несподіваний і харизматичний образ), в талант Михайла Хоми, з яким канал багато і успішно співпрацює в інших проєктах. «ДЕ ГРОШІ» - дуже легка, весела, людяна історія, яка подарує глядачам добрий гумор, хороший настрій, оптимізм, яких нам так часто бракує», - коментує директорка каналу «Україна» Вікторія Корогод.

Зйомки фільму стартували у суботу, 5 червня в Києві. Для них на кіностудії імені Олександра Довженка було збудовано масштабні декорації будинку-квеста. Також частина зйомок відбуватиметься у Львові. Кінотеатральна прем’єра фільму «ДЕ ГРОШІ» запланована на осінь 2021 року.

Продюсерка комедії «ДЕ ГРОШІ» та директорка DZIDZIOFILM Діана Юраш повідомила, що кінокомпанія стала першою в Україні, хто продав телевізійні права на фільм ще на старті виробництва української комедії: «Це - прецедент в українському кінобізнесі, коли так чинить телеканал, оскільки 100% прав на фільм належить нашій компанії і частки телеканалу у продукті немає. Однак та наполегливість, чіткість, фінансова вмотивованість та абсолютна довіра з боку ТРК «Україна» і стали базою для підписання Меморандуму про Генеральне медіа партнерство та Угоди про телевізійну прем’єру нової комедії від DZIDZIO саме на ТРК «Україна». І спеціальна подяка керівниці телеканалу Вікторії Корогод за дипломатичність та професійність у всіх процесах, які передували підписанню документів».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь