Онлайн
Зірки

Канал «Україна» розсекретив четверту десятку суддів шоу «Співають всі!»

Згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника - виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:57, 20 липня 2021

Вже 21 серпня на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра унікального вокального проєкту «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now. Долі учасників будуть вирішувати одразу 100 суддів, серед яких: WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун, Дмитро Тодорюк, МЯТА, СолоХа, Nino Basilaya та гурт NZK.

Молодий і прогресивний артист WELLBOY, який хітом «Гуси» підкорює європейські чарти, запевняє – заради мистецтва і музики він готовий підтримувати кожного учасника проєкту каналу «Україна», але є одна хитрість, якою можна на 100% підкорити серце музиканта.

«Я постійно буду тиснути на кнопку! Мені подобається, коли люди співають, причому немає різниці, що саме. Музика – різножанрова, і кожен може слухати те, що йому подобається. Ми живемо в епоху абсолютної мультикультурності. Хтось знаходить прикол у року, а хтось – у попі, але, якщо почую україномовну пісню, натисну на кнопку двічі», – поділився WELLBOY.

Відомий співак Олександр Кривошапко вважає себе суворим суддею, але виключно в спеціалізованих вокальних конкурсах: «Шоу «Співають всі!» – це більш широкий букет параметрів учасників, які можна оцінювати. Тому не завжди моя суворість тут доречна. Я звертатиму увагу на артистизм, душу та історію людини».

Співачка МЯТА обіцяє бути справедливою і допомагати талантам знайти правильний шлях: «Буду спрямовувати учасників у правильне русло. Впевнена, що будуть люди, які дійсно хочуть стати артистами, а друга категорія буде думати, що хоче співати, і на цьому все. Може, це трохи суворо, але це потрібно пройти, щоб зрозуміти свою подальшу долю».

Екс-учасниця гурту «НЕАНГЕЛИ», співачка VIKTORIA готова підтримувати всіх і навіть поділиться цінними порадами. Але головне для судді – не зачепити почуття артистів-початківців. Всі експерти обіцяють з трепетом ставитися до учасників, адже знайти сили заспівати перед зірковою «сотнею» зможе далеко не кожен.

«У моєму житті було небагато конкурсів, в основному танцювальні, і ті ще в шкільні роки. Мені здається, це дуже складно. Раніше я була недостатньо впевнена у своїх силах, а, чуючи певну кількість разів слово «ні», дуже складно зібратися і сказати «так», насамперед собі. Тому для мене людина, яка пройшла всі етапи підготовки до кастингу, вже герой, і їй потрібно віддати свій голос!» – поділилася Dj NANA.