Онлайн
Зірки

Канал «Україна» розкрив імена третьої десятки зіркового журі шоу «Співають всі!»

Згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника - виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше експертів встали і підспівували йому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:48, 15 липня 2021

В унікальному вокальному шоу «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights учасників оцінюватимуть одразу 100 артистів. Телеканал «Україна» відкрив імена третьої десятки відомих особистостей, ними стали: Оля Цибульська, Lida Lee, Діма Коляденко, Ніна Матвієнко, Gena VITER, Петро Чорний, EL Кравчук, Masha Fokina, Жека Баяніст і Аркадій Войтюк.

Співак і шоумен Діма Коляденко запевняє: «Співають всі!» – це не просто талант-шоу, тому він з гордістю зайняв місце серед зіркової сотні.

«Це дуже багате шоу, адже в залі перебувають одразу 100 артистів, глядачі, дорога сцена, віджеінг, талановиті молоді виконавці та знайомі обличчя! Це абсолютна атмосфера свята! Звичайно, там, де Діма Коляденко – завжди гарний настрій і свято, але тут у 100 разів більше!» – коментує артист.

Заслужений артист України Петро Чорний не тільки оцінюватиме виконавців-початківців, а й відкривати для себе молоді таланти. Артист переконаний – у нього з'явиться можливість побачити рівень майстерності молодих співаків і щось відкрити для себе: «Сучасна молодь інформаційно набагато сильніша в музичному просторі, ніж це було 15 років тому».

Та кожен із зіркової сотні має важливу місію – підтримати талановитих виконавців і дати їм можливість бути почутими.

«У нас шалено талановита країна, приголомшливі артисти, вокалісти, які гідні перемоги. Тому нам дуже складно вибирати кращих із кращих. Я буду максимально лояльною і відкритою до всіх людей, які готові бігти до мрій, і обов'язково підтримаю їх», – обіцяє співачка Lida Lee.

Свою підтримку і корисні поради учасникам проєкту готова запропонувати і співачка Оля Цибульська: «Найкраща допомога в житті – це не давати рибу, а навчити користуватися вудкою. Обіцяю давати точні практичні поради учасникам, які можна реально втілювати в життя, а не розмазувати по ефіру. Я, на відміну від колег, не боюся конкуренції з боку «молодих артистів». Підказуватиму, як можу. Щоб шоу-бізнес здригався і боявся. Нові імена дихають у потилицю».

А ось відомий артист і продюсер Gena VITER очікує побачити на сцені справжніх артистів і знає, як розпізнати талант.

«Для мене головним фактором будуть мурашки! Людина може навіть не взяти якісь ноти, але це не страшно, якщо вона співає душею. Я завжди реагую вухами і своєю шкірою», – коментує Gena VITER.