Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна»: прем'єра ток-шоу «Глядач як свідок» відбудеться 3 листопада

3 листопада о 16:00 в ефірі каналу «Україна» відбудеться прем'єра ток-шоу «Глядач як свідок». Проект виходитиме на телеканалі «Україна» щодня, з вівторка по п'ятницю.

18:00, 21 жовтня 2015

3 листопада о 16:00 в ефірі каналу «Україна» відбудеться прем'єра ток-шоу «Глядач як свідок». Проект виходитиме на телеканалі «Україна» щодня, з вівторка по п'ятницю.

За статистикою, 81% всіх злочинів розкривається завдяки показам свідків. Канал «Україна» запрошує глядачів стати головними учасниками розслідування злочинів і провести слідство просто в студії унікального проекту «Глядач як свідок». Разом з ведучим ток-шоу Максимом Сікорою глядачі зможуть відновити торжество справедливості і допоможуть знайти винних. У студію ток-шоу запрошені експерти, які допоможуть відтворити справжню картину події, використовуючи найсучасніші методи криміналістики.

На знімальному майданчику проекту «Глядач як свідок» також буде присутній адвокат, який буде передавати всю зібрану інформацію уповноваженим співробітникам прокуратури, завдяки чому багато справ будуть відправлені на дорозслідування або отримають новий напрямок слідства. Таким чином, ток-шоу «Глядач як свідок» стане відображенням ініціативності та небайдужості українців, а також їхньої готовність взяти на себе відповідальність за зміни, що відбуваються в країні.

Нагадаємо, що вже незабаром почне роботу колл-центр для прийому звернень глядачів і буде відкритий сайт, де будь-який бажаючий зможе надати важливу інформацію для розслідування злочинів.

Дивіться прем'єру ток-шоу «Глядач як свідок» з Максимом Сікорою з 3 листопада о 16:00 в ефірі каналу «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь