Онлайн
Серіали

Канал «Україна» порадує глядачів прем'єрою нової мелодрами

Дивіться прем'єру картини 1 травня, о 17:10 на телеканалі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:07, 28 квітня 2021

У суботу, 1 травня, о 17:10 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійної картини «Чесна гра» виробництва «Української Продакшн Студії» і каналу.

Стефа Полозова розривається між обов'язком і щастям. Вона давно заміжня, але це незвичайний шлюб – у ньому ніколи не було кохання. Багато років всі свої ніжні почуття Стефа віддавала двійнятам Ніні й Артему. Та раптова загибель матері стає для героїні початком складного шляху до себе і переосмислення минулого, сьогодення і майбутнього.

Однією з ключових тем у новій картині є непрості відносини між сестрами Стефою і Мартіною, яких втілили акторки Олена Радевич і Даша Трегубова.

«Мартіна – цікавий персонаж, – зізнається Даша Трегубова. – Вона непогана людина, яка періодично робить помилки. Вона росла в тіні впливової і дуже вимогливої матері. Ключовою помилкою в її житті стало те, що свого часу вона залишила дітей на піклування сестри і колишнього чоловіка і вирушила за своїм коханням. Але рано чи пізно ми всі свої помилки визнаємо, повертаємося і намагаємося вимолити прощення».

Досить неоднозначного героя – чоловіка головної героїні – зіграв популярний артист Михайло Хімічев, який добре знайомий глядачам каналу «Україна».

«Ярослав з тих людей, для яких кохання чи муза – це не жінка, а пані удача, – говорить Михайло Хімічев. – Але він не дрібний гравець, який програє гроші в казино, він ставить свою долю і життя на кін. Чим це для нього обернеться – побачимо вже скоро в ефірі каналу «Україна».