Онлайн
Серіали

Канал «Україна» покаже прем'єру мелодрами «Крила метелика»

Дивіться прем'єру чотирисерійної картини «Крила метелика» у неділю, 28 листопада, о 17.00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:29, 26 листопада 2021

У неділю, 28 листопада, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра чотирисерійної мелодрами «Крила метелика» виробництва компанії FILM.UA Group та телеканалу. Історія кохання головних героїв Лізи та Дмитра почалася понад 20 років тому. Тоді вони збиралися одружитися, але інтриги друзів завадили цьому шлюбу. Як поведуться герої, коли зустрінуться через роки?

Колись Ліза та Дмитро були шалено закохані. Але подруга Лізи, Катя, та друг Дмитра, Густас, добилися того, що закохані розлучилися. Ліза вийшла заміж за Густаса і поїхала з ним до іншої країни. А Дмитро одружився з Катею. Історія юного кохання майже забулася. Але через багато років життя знову зводить колишніх друзів і, за іронією долі, цього разу вже між їхніми дітьми спалахує сильне перше кохання...

За словами акторки Валентини Гарцуєвої, яка виконала роль Лізи, її героїня – сильна і цілеспрямована людина, яка завжди закінчує розпочату справу. А ось щодо особистого життя, то тут все складніше.

«Ліза вважає, що емоції треба стримувати – їй здається, що так правильно. Свої почуття вона приховує, бо не дуже довіряє чоловікові, до якого їх має, – розповідає про нову роль акторка. – Незважаючи на її строгість, вона людина тепла. Ліза прив'язана до свого чоловіка, він дбайливий, любить її та доньку… За роки шлюбу вони вже стали рідними людьми. Але потім у її житті з'являється чоловік із минулого. Мені близька ця героїня – в ухваленні рішень, мені зрозумілі її емоції. Чимось ми з нею взагалі схожі».

Також у картині знялися актори Сергій Радченко, Костянтин Самоуков, Зоряна Марченко, Захар Шадрін, Марія Штофа, Надія Ященко, Юлія Гершаник, Марія Трепікова, Євген Казакевич та ін.

Режисер-постановник серіалу – Олександр Пархоменко. Оператор-постановник – Олександр Гребенніков. Автор ідеї – Тетяна Носенко. Сценаристи – Олена Малкова, Тетяна Носенко, Лев Карпов. Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Тетяна Носенко. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

Дивіться прем'єру чотирисерійної картини «Крила метелика» у неділю, 28 листопада, о 17:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь