Онлайн
Серіали

Канал «Україна» покаже прем'єру детективної мелодрами «Врятувати Віру»

Дивіться прем'єру серіалу «Врятувати Віру» 17 травня о 21:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:09, 12 травня 2021

У понеділок, 17 травня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 16-серійного фільму «Врятувати Віру» виробництва кінокомпанії «Київтелефільм». Головні герої історії – подружжя Віра та Віктор Новікові. Здавалося б, у них прекрасна любляча сім'я, але напередодні 10-річчя весілля низка трагедій, таємниць минулого і шантаж ділять життя героїв на до і після.

Віра та Віктор святкують новосілля. До них повинна прийти сестра Віри – Ніна зі своїм нареченим, Ігорем. Але Ніну в цей вечір знаходять мертвою на вулиці. В цей же час у місто повертається Валентин, який 4 роки тому був нареченим Ніни. Тоді Віра дізналась, що він торгує наркотиками, і дала свідчення проти нього. Тепер Валентин сповнений бажання помститися Вірі й Ігорю, який вкрав у нього кохану.

«У нас достатньо заплутаний сценарій, величезна кількість персонажів, і тим цікавіше буде глядачам розплутувати цю головоломку. Причому, сценарій прописаний так, що поступово в сюжеті розгортається одразу кілька любовних трикутників, що перетікають один в одного, – розкриває деталі сюжету режисер-постановник картини Олександр Ітигілов. – Наше нове кіно досить динамічне, насичене подіями, і ми дуже старались розповісти цю історію в максимальних фарбах, аби глядачі змогли поспівпереживати нашим персонажам і відчути їхні емоції».