Онлайн

Канал «Україна» покаже документальний фільм «Покоління Бурштин»

У суботу, 16 липня, о 19:45 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра документального авторського фільму «Покоління Бурштин». Автор проекту - Ірина Каблучко.

14:18, 5 липня 2016

У суботу, 16 липня, о 19:45 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра документального авторського фільму «Покоління Бурштин». Автор проекту — Ірина Каблучко.

Бурштиновий ажіотаж охопив жителів північної частини нашої країни. Люди нелегальним способом видобувають каміння в режимі нон-стоп, ризикують своїми життями, порушують закони, а також руйнують і знищують природу.

Бажання заробити гроші захопило навіть дітей. Їхню свідомість перевернула бурштинова лихоманка. Вони не мріють стати відомими спортсменами, програмістами або вченими. Єдине, чого хоче місцеве підростаюче покоління, — організувати бригаду і купити помпу для видобутку «сонячного каменю».

Burhtyn

Робота на «клондайках» приносить дітям не тільки швидкі гроші, а й хвороби. Здобуваючи напівкоштовні камені в важких і небезпечних умовах, вони ризикують своїм здоров'ям, а іноді й життям.

Ірина Каблучко, автор документального фільму: «Ці діти живуть у паралельному світі. Жарти у них про бурштин, пісні про бурштин, в зошитах вони малюють бурштин. Камінь поневолив їхню свідомість. Всі говорять тільки про те, скільки грошей втрачає держава, і ніхто не говорить про те, що український народ втрачає своє майбутнє! Наша нація вимирає, майже всюди мінусова народжуваність. Полісся - єдиний регіон, який є демографічною житницею для України. Але як вийшло так, що ця «житниця» перетворилася на кримінальну республіку?»

Який новий соціальний феномен відкриє автор фільму? Чому замість того, щоб йти до школи, діти йдуть добувати бурштин? І що ж насправді відбувається в поліських лісах? Відповіді на ці та багато інших питань - в унікальному документальному проекті «Покоління Бурштин».      

Дивіться прем'єру унікального документального фільму «Покоління Бурштин» 16 липня о 19:45 в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь