Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
"Україна" - канал великих подій

Канал «Україна» оголошує кастинг у нове інтригуюче шоу «Ігри талантів»

«Ігри талантів» – це велике розважальне шоу, в якому звичайні українці разом із зірковими помічниками вгадуватимуть таланти різних людей, керуючись власною логікою та інтуїцією.

Олександра Красновська Олександра Красновська
09:55, 19 листопада 2021

Телеканал «Україна» працює над новим розважальним шоу «Ігри талантів» за форматом «THE GAME OF TALENT» компанії FREMANTLE. Щоб стати учасником масштабного проекту, треба мати цікаву мрію та чудову інтуїцію!

«Ігри талантів» – це велике розважальне шоу, в якому звичайні українці разом із зірковими помічниками, вгадуватимуть таланти різних людей, керуючись власною логікою та інтуїцією.

За кожен правильно відгаданий талант гравці отримують грошову винагороду. А після вдалого проходження трьох раундів гри можна заробити до 150 000 гривень.

Якщо ви вважаєте, що добре розбираєтесь в людях, бачите їх наскрізь, легко можете відрізнити приборкувача левів від танцюриста, факіра від футболіста, акробата від художника, довіряєте своїй логіці і шостому відчуттю настільки, що не боїтесь ризикнути та виграти великі гроші, тоді ми шукаємо саме вас. Важлива умова для участі – вам потрібно чітко знати, куди ви витратите зароблені гроші, заради якої мрії ти прийшов вигравати.

Учасниками шоу можуть стати чоловіки та жінки віком від 18 років з будь-якого міста України. Для участі не потрібно мати спеціальних навичок чи вмінь. Достатньо бути азартним, харизматичним, мати почуття гумору, розбиратися в людях та мати мрію, на що витратити зароблені в шоу гроші. Обов'язкові умови: українське громадянство і відсутність проблем із законом.

Детально ознайомитись з умовами та заповнити анкету можна на сторінці кастингу за ПОСИЛАННЯМ

Якщо при відправленні форми виникнуть проблеми - заповнену анкету та прикріплені фото надсилайте на електронну адресу: [email protected]

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь