Онлайн
Зірки

Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі!»

Згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника - виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
10:27, 7 липня 2021

На телеканалі «Україна» тривають зйомки унікального вокального проєкту «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Вперше в історії українського телебачення вирішувати долі учасників будуть аж 100 зірок, і канал «Україна» готовий оголосити імена перших десяти експертів – це TAYANNA, Jerry Heil, Іво Бобул, Міша Романова, Віктор Павлік, Слава Дьомін, Марина Одольська, Влад Ситнік, Асія Ахат і Роман Скорпіон.

«Буде непросто, але дуже цікаво, – інтригує співачка TAYANNA, й одразу додає, що в конфлікти з колегами вступати не збирається. «Я дуже миролюбна людина і не люблю ні з ким сперечатися. Наших учасників строго судити не буду», – обіцяє експерт.

Співачка Jerry Heil ще не так давно приходила на вокальні шоу в ролі конкурсантки, а сьогодні вже сама випускає хіти і судитиме учасників проєкту «Співають всі!».

«Дуже приємно, що я вже справляю враження людини, яка готова оцінювати когось. Розумію, що це супер-відповідально, – зізнається вона. – Але життя часто переставляє нас ролями, як на шаховій дошці – то ти суддя, то пішак, то тебе оцінюють, то оцінюєш ти. Тому намагатимусь вести себе нарівні – як із конкурсантами, так і з тими, хто сидітиме поруч зі мною в журі. Бути справедливим суддею і говорити те, що відчуваю».

Співак і композитор Іво Бобул також обіцяє бути об'єктивним, насамперед звертатиме увагу на голосові дані. Також для нього важливі вміння тримати публіку, правильно підібрати репертуар і співати.

А ось співачка Міша Романова буде тим членом журі, який співпереживатиме найбільше. Оскільки сама пройшла величезну кількість музичних конкурсів, один з яких кардинально змінив усе її життя: «Я прекрасно розумію, що відчувають учасники в момент виступу. Якщо я побачу величезне бажання людини, харизму і найголовніше – талант, допомагатиму всіма силами. Підспівуватиму, танцюватиму і посилатиму свою підтримку».

Віктор Павлік на сцені більше 30 років. Співак каже: строго судити конкурсантів не буде, тому що прекрасно розуміє, наскільки тернистий і нелегкий творчий шлях будь-якого артиста. При цьому Павлік звертатиме увагу на вибір пісні, голос і енергетику, яку несе виконавець.

У радіоведучого і блогера Слави Дьоміна відомі артисти часто запитують думку про свої пісні, а деякі навіть ображаються після того, як почують його суб'єктивну оцінку: «Я добрий, але чесний. У шоу «Співають всі!» буду таким самим. Дивився в інтернеті британське шоу All Together Now і завжди мріяв опинитися саме серед суддів».

«Я не сувора і заводжуся з напівоберту від талановитого виконання красивої пісні, – зазначає співачка Марина Одольська. – Буду звертати увагу на комплекс рис справжнього артиста: якість виконання, харизму, зовнішній вигляд, поведінку на сцені».

Влад Ситнік має досвід суддівства на багатьох фестивалях. Співак оцінюватиме всі складники – вміння володіти голосом, артистизм, упевненість в собі, харизму, цілісність виступу.

«Однозначно можу сказати, що суворим не буду. А ось об'єктивним і справедливим – це так. Радує те, що в будь-якому випадку переможе музика і ми всі отримаємо задоволення від атмосфери шоу світового масштабу», – каже співак.

Скрипалька і співачка Асія Ахат зізнається, що не заздрить учасникам шоу «Співають всі!», адже їм потрібно вразити настільки масштабне журі – як молодих і популярних представників української музичної культури, так і справжніх мастадонтів шоу-бізнесу. Сама ж обіцяє бути справедливою.

А ось співак Роман Скорпіон звертатиме увагу на енергетику, яку випромінює вокаліст, адже без певного настрою і вміння зацікавити публіку артистом не стати.

«Буду об'єктивним, бо розумію, що учасникам можуть заважати переживання. Хтось вперше вийде на таку масштабну сцену, а коли на тебе дивляться 100 членів журі, де всі артисти, це, безумовно, підсилює хвилювання. Постараюсь розгледіти харизматичну людину, яка йде за покликом свого серця і в майбутньому стане артистом», – розповідає експерт масштабного шоу.

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за перемогу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакову кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які долучилися до виступу), і журі не зможе визначити сильнішого, останнє слово буде за зірковим капітаном «сотні» – народною артисткою України Наталею Могилевською. Переможець проєкту отримає грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу. Ведучим грандіозного проєкту «Співають всі» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь