Онлайн
"Україна" - канал великих подій

Канал «Україна» - канал №1 в серпні

У серпні на каналі «Україна» стартував новий телевізійний сезон.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:28, 2 вересня 2021

За підсумками серпня 2021 року, канал «Україна» посів першість серед ТОП-6 загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями: 18+ (міста 50 тис.+) і 4+ («Вся Україна»).

За аудиторію 18+ (50 тис.+)** частка (shr, %) каналу «Україна» становила 12,57%, рейтинг (rat, %) – 1,81%, а за аудиторією 4+ («Вся Україна»)***: частка – 12,25%, рейтинг – 1,57%.

У серпні на каналі «Україна» стартував новий телевізійний сезон, який розпочався з прем’єри грандіозного проєкту «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now. Особливістю вокального шоу є те, що оцінюватиме таланти учасників ціла сотня музичних експертів, очолила яку народна артистка України Наталія Могилевська. Прем’єрний випуск масштабного співочого проєкту за аудиторією 18+ (50 тис.+) зібрав частку 16,5%, рейтинг – 4,6% та частку – 13,52%, рейтинг – 3,53% за аудиторією 4+ («Вся Україна»). У серпні випуски шоу на каналі «Україна» переглянули 5,72 млн глядачів***.

Канал «Україна» яскраво та гучно привітав співвітчизників з 30-ю річницею відновлення незалежності країни. За аудиторією 18+ (50 тис.+), канал став лідером теледивлення у День Незалежності, частка становила – 14,61%, рейтинг – 2,6%. Традиційний святковий концерт «З днем народження, Україно!», в якому взяли участь зірки вітчизняного шоу-бізнесу, що цього року виконали 30 найвідоміших пісенних хітів нашої країни, створених за 30 років незалежності, переглянули 5,2 млн. українців***. Шоу увійшло у топ-5 за широкою аудиторією і здобуло частку – 17,30%, рейтинг – 5,16%. Найкращою програмою дня, за аудиторією 18+ (50 тис.+) 24 серпня став праймовий випуск новин «Сьогодні», його частка становила – 20,09%, рейтинг – 5,84%.  Також канал транслював грандіозне музичне шоу «Незалежність в нашій ДНК», яке відбулося на найбільшій сцені країни – на «Олімпійському». Загалом, День Незалежності з каналом «Україна» провели 8, 28 млн українців***.

Естафету осінніх прем’єр каналу «Україна» підхопила прем’єра першого для каналу ситкому «Люся Інтерн», знятого за форматом американського серіалу «Другий шанс Керол», права на який належать ViacomCBS Global Distribution Group. Прем’єрні серії комедійного серіалу, виробництвом якого займалася продакшн-компанія «Теле Про» на замовлення телеканалу, зібрали частку 7,67%, рейтинг – 1,72% за аудиторією 18+ (50 тис.+), їх подивилися 1,27 млн українців***.

Серіалом до Дня Незалежності стартував новий сезон суспільно-резонансного проєкту «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот. У нових випусках на глядачів чекає багато ексклюзивних журналістських розслідувань, несподіваних перевірок, приголомшливих експериментів щодо найактуальніших тем для українців та серія спецрепортажів. Прем'єрний випуск сезону за широкою аудиторією відбувся з часткою 14,95%, рейтингом – 4,41%, його переглянули 2,58 млн українців***.

Наприкінці серпня відбулася прем’єра гостросюжетного детективу «Хід прокурора» з колишнім Генеральним прокурором країни Святославом Піскуном. На момент старту проєкт, який розслідуватиме кримінальні злочини 80-х років та періоду Незалежної України, отримав частку 10,28%, рейтинг – 1,79% за аудиторією 18+ (50 тис.+) та викликав інтерес 1,46 млн глядачів***.

У серпні високі показники дивлення отримали новини «Сьогодні». Головною подією у новинах було святкування 30-ї річниці Незалежності. Напередодні святкових загальнонаціональних урочистостей, 22 серпня в програмі «Сьогодні. Підсумки» з Олегом Панютою вийшло велике ексклюзивне інтерв’ю Президента України Володимира Зеленського. Частка підсумкового тижневика з інтерв’ю Главою держави за аудиторією 18+ (50 тис.+) становила 13,48%, рейтинг – 3,76%. Аудиторія програми досягла 6,5 млн глядачів***. 24 серпня «Сьогодні» транслювали військовий парад, привітання Президента України, загальнонаціональний концерт до Дня Незалежності країни, а також організували святкові спецвипуски з прямими включеннями з столиці – вулиці Хрещатик та Майдану Незалежності та регіонів. У серпні денні, праймові, вечірні випуски «Сьогодні» були лідерами за широкою аудиторією і зібрали біля екранів 7,46 млн, 9,82 млн, 6,73 млн глядачів відповідно***.

Інформаційно-розважальний проєкт «Ранок з Україною» також не перестав дивувати глядачів. Улюблене шоу мільйонів до Дня Незалежності підготувало спеціальний випуск, під час якого ведучі – Лілія Ребрик, Анатолій Анатоліч, Григорій Герман, Маша Мельник відкрили вражаючу, але маловідому інформацію про нашу країну. У серпні разом з «Ранком з Україною» прокидалися 5,40 млн глядачів***

* Дані розраховані для аудиторії у віці старше 18-54 вибірка «50 тис.+»

** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка «50 тис. +».

***Дані розраховані для аудиторії у віці старше 4 років, вибірка "Вся Україна"

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 30-31 серпня  2021 року – попередні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь