Онлайн
"Україна" - канал великих подій

Канал «Україна» - канал №1 у вересні

Складовими успіху каналу «Україна» у вересні стали високі показники перегляду проекту «Співають всі!», прем'єри серіалів, ексклюзивні трансляції відбіркових футбольних поєдинків Чемпіонату світу-2022.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:12, 4 жовтня 2021

За підсумками вересня 2021 року, телеканал «Україна» отримав першість серед ТОП-6 загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями: 18+, 4+ як у містах з населенням 50 тис. +, так і по всій Україні.

За аудиторією 18+ (50 тис.)** частка каналу становила 11,77%, рейтинг – 1,73%, а за аудиторією 4+ («Вся Україна»)***: частка – 11,41%, рейтинг – 1,47%.

Складовими успіху каналу «Україна» у вересні стали високі показники перегляду грандіозного проєкту «Співають всі!», прем’єри серіалів, ексклюзивні трансляції відбіркових футбольних поєдинків Чемпіонату світу-2022, а також дивлення проєктів інформаційного та публіцистичного мовлення власного виробництва.

З успіхом на каналі «Україна» продовжувало виходити масштабне талант-шоу «Співають всі» за всесвітньо відомим форматом All Together Now. У вересні масштабне шоу «Співають всі» зібрало частку 18,95%, рейтинг – 5,78% за аудиторією 18+ (50 тис.+). З моменту прем’єри його випуски вже подивилися 8,72 млн українців***.

У вересні канал «Україна» ексклюзивно транслював відбіркові футбольні поєдинки в рамках кваліфікації до Чемпіонату Світу-2022. Так, матчі, що відбулися між національними збірними Казахстану і України та України – Франції подивилися 2,32 і 3,34 млн глядачів відповідно***.

Першість серед проєктів інформаційного мовлення на українському телебаченні займали новини «Сьогодні». Аудиторія денних, праймових, вечірніх новин «Сьогодні» становила 6,71 млн, 10,61 млн, 5,92 млн українців***, всі вони були лідерами своїх слотів за широкою аудиторією**. «Сьогодні. Підсумки» з Олегом Панютою також стали першими у своєму програмному слоті за аудиторією 18+ (50 тис.+). Частка інформаційно-аналітичного тижневика становила 12,26%, рейтинг – 4,23%. Охоплення програми у вересні – 7,64 млн глядачів***.

Велику глядацьку прихильність здобуло соціальне ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим. Проєкт став лідером свого слоту за широкою аудиторією, отримавши частку 15,66%. Його непрості історії зацікавили майже 11 млн глядачів*** з різних регіонів країни.

Суспільно-резонансний проєкт «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот, у випусках якого влаштували ексклюзивну перевірку перших вакцинованих, резонансне розслідування про те, як виявити серед майстрів з ремонту аферистів, медичний експеримент, щоб дізнатися, як на організм впливають різні модні гаджети для куріння та інше, зібрав біля екранів 5,44 млн глядачів***.

У вересні на каналі «Україна» стартував новий сезон суспільно-політичної програми «Свобода слова Савіка Шустера». Прем’єрний випуск відбувся з часткою 10,66%, рейтингом – 3,02% і зібрав біля екранів 3,30 млн глядачів***. У підсумку місяця аудиторія програми становила 6,56 млн українців***.

Традиційно популярністю глядачів користувався «Ранок з Україною». У вересні програма розширила своє тематичне наповнення двома новими рубриками: «Запитай у Комаровського» та «Твій юрист» з тим, щоб надавати своїм глядачам більше корисної і важливої інформації. У вересні разом з інформаційно-розважальним шоу свій день розпочинали 5,26 млн українців***.

Також високе дивлення каналу «Україна» забезпечили прем’єри серіалів та міні-серіалів вихідного дня. 8-серійний серіал «Справа тих, хто потопає» (спільного виробництва каналу і компанії «Українська Продакш Студія») відбувся з часткою 16,81%, рейтингом – 5,34% за аудиторією 18+ (50 тис.+) і зібрав аудиторію 6,32 млн***. 4-серійка «Материнське серце» (спільного виробництва телеканалу і «Української Продакш Студії») отримав частку 17,86%, рейтинг – 4,95%  за аудиторією 18+ (50 тис.+), мелодраму подивилися 4,39 млн глядачів***. Також високий інтерес глядачів здобув серіал «Клятва лікаря» в головній ролі з акторкою Ксенією Мішиною, прем’єра якого відбулася на каналі «Україна» в серпні. Його частка за аудиторією 18+ (50 тис.+) становила 19,48%, рейтинг – 6,11%. З моменту старту серіал подивилися 8,61 млн глядачів***.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь