Онлайн

Канал «Україна» і компанія FILM.UA приступають до зйомок 2 і 3 сезонів успішного україномовного серіалу «Черговий лікар»

Серіал «Черговий лікар» став першою в історії українського телебачення україномовною драмою на медичну тематику. Успіх прем'єри першого сезону підтвердив правильність обраного напрямку керівництвом телеканалу «Україна» – розвивати україномовний серіальний контент.

16:26, 15 липня 2016

Серіал «Черговий лікар» став першою в історії українського телебачення україномовною драмою на медичну тематику. Успіх прем'єри першого сезону підтвердив правильність обраного напрямку керівництвом телеканалу «Україна» – розвивати україномовний серіальний контент.

Виробництвом 80 нових епізодів для другого і третього сезонів «Чергового лікаря» продовжить займатися компанія FILM.UA на замовлення телеканалу. Зйомки проекту пройдуть в Києві і розпочнуться вже в серпні.

Нагадаємо, що прем'єра першої україномовної медичної драми «Черговий лікар» відбулася у травні 2016 року в ефірі телеканалу «Україна». Серіал не просто викликав масу позитивних відгуків глядачів, його частка перегляду була набагато вищою за середню і протягом усього показу демонструвала позитивну динаміку. Крім того, драма «Черговий лікар» привернула до ефіру телеканалу «Україна» нову аудиторію з західних регіонів і вивела телеканал в лідери слоту за комерційною аудиторією 18-54 (50+).

«Ми раді, що нам вдалося створити продукт, що припав до душі аудиторії з різних куточків нашої країни. Вдвічі приємніше це усвідомлювати, адже «Черговий лікар» – перший повністю україномовний серіал. Реакція глядача ще раз доводить, що люди люблять вітчизняне кіно, не менше ніж зарубіжне. Тому для нас дуже важливо підтримувати і розвивати цей напрямок», – говорить директор департаменту просування бренду і продуктів каналу «Україна» Тетяна Свєтлова.

«Крок був безпрецедентним, дуже ризикованим, але, водночас, дуже прогресивним для всієї індустрії. Тому я дуже вдячна телеканалу «Україна», що вони не побоялися ризикнути і стати засновником нового тренду, адже першим завжди важко, – зазначає продюсер FILM.UA Group Ірина Костюк. – Успіх першого сезону «Чергового лікаря» і його високі рейтинги дозволили нам включити проект в каталог українських форматів UA Formats для продажів формату на зарубіжні ринки. Крім того, права на показ українського серіалу «Черговий лікар» вже продані в Казахстан, також ведуться переговори з іншими країнами».

Дежурн

У наступних сезонах стрічки «Черговий лікар» глядачі побачать нові захоплюючі історії з життя лікарів і пацієнтів стаціонару швидкої допомоги. Щодня співробітники «швидкої» заради порятунку життів людей будуть приймати важливі та відповідальні рішення. Драматичний сюжет продовження фільму, в основу якого лягли реальні історії з життя людей, не залишить байдужим жодного глядача.

«Незважаючи на відповідальний підхід авторської і знімальної групи до медичної частини серіалу, головними для глядача, звичайно ж, залишаються емоції, які він готовий отримувати від перегляду «Чергового лікаря». Ми хочемо зробити продовження серіалу ще сильнішим, якіснішим. Історії стануть більш драматичними, інтригуючими», – розповіла продюсер каналу «Україна» Олена Канішевська про наступні сезони серіалу.

Головні ролі в нових сезонах фільму виконають українські актори, яких уже полюбили глядачі: Михайло Жонін, Михайло Романов, Ірина Ткаленко, Руслан Сокольник, Надія Левченко і багато інших.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь