Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна" готує прем’єру актуального документального циклу "Україна. У пошуках себе"

У жовтні в ефірі телеканалу "Україна" відбудеться прем'єра унікального авторського документального циклу "Україна. У пошуках себе", створеного відомим режисером-документалістом Ігорем Кобриним.

18:04, 29 серпня 2014

У жовтні в ефірі телеканалу "Україна" відбудеться прем'єра унікального авторського документального циклу "Україна. У пошуках себе", створеного відомим режисером-документалістом Ігорем Кобриним.

Масштабний документальний проект "Україна. У пошуках себе" розповість про глибинні історичні процеси, які вплинули на саму основу формування державності України, та охоплює період, починаючи з XIII і до початку XX століття. Період історії від розпаду Київської Русі до 1918 року все ще повний міфів і недомовок, при цьому, з точки зору творців фільму, незалежна країна не може існувати на тлі "прогалин" у власній історії. У документальному циклі "Україна. У пошуках себе" описані чотири переломні історичні етапи, які стали тими трагічними обставинами, коли Україна втрачала Європу, а Європа втрачала Україну, і, врешті-решт – наша країна розпадалася на частини.

Ігор Кобрин, автор і режисер документального проекту "Україна. У пошуках себе":
"Ми з нашими східними сусідами розійшлися в XIII столітті, і поняття "народ", "держава", "нація" формувалися в абсолютно різних цивілізаційних умовах. В XVII столітті ми знову зійшлися і практично не впізнали один одного. Чому з однієї колиски Київської Русі вийшли такі різні діти? Тому що умови дорослішання були абсолютно різними. Історія східних слов'ян – це безперервна боротьба двох цивілізаційних виборів, і, волею доль, історія Південно-Західної Русі – це рух до європейської ідеї".

Марина Миргородська, директор каналу "Україна":
"Новітня історія нашої країни формується кожним із нас щодня. Зараз держава Україна знаходиться на історичному повороті, і від того, як все складеться далі – залежить доля цілої нації. Але історія також пам'ятає безліч моментів, коли перед українським народом стояли непрості виклики. Своєчасний і актуальний проект "Україна. У пошуках себе" досліджує основоположні, "переломні" події в історичному минулому нашої країни. Завдяки йому глядачі дізнаються, чи можливо, використовуючи досвід наших предків, знайти відповіді на найактуальніші питання сьогодення".

Чи є в історичному минулому України те, що обумовило останні події, що відбуваються в країні? Чи можна передбачити подальший розвиток ситуації на підставі уроків минулого? Наскільки погляд в глибину століть допоможе українцям зрозуміти себе і один одного, свої історичні корені і свої взаємини з сусідами? Відповіді на ці та багато інших питань – в унікальному проекті "Україна. У пошуках себе" вже в жовтні в ефірі каналу "Україна".

Игорь КорбинІгор Кобрин - відомий український режисер-документаліст. Він є засновником і директором студії "Телекон". Лауреат міжнародних кінофестивалів в Чикаго і Х'юстон (США), Югославії. У 2008 році йому присвоєно звання "Заслужений діяч мистецтв України" - за вагомий особистий внесок у вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу, подвижницьку діяльність, спрямовану на висвітлення правди про Голодомор. Ігор також є автором і режисером 5-серійного документального фільму "1941".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь