Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна» готує до ефіру новий документальний детектив «Історія одного злочину»

У 2017 році канал «Україна» порадує глядачів новим проектом власного виробництва — вже в лютому на екрани вийде гостросюжетний документальний детектив «Історія одного злочину».

11:41, 13 грудня 2016

У 2017 році канал «Україна» порадує глядачів новим проектом власного виробництва — вже в лютому на екрани вийде гостросюжетний документальний детектив «Історія одного злочину».

«Історія одного злочину» — реконструкція реальних розслідувань найрезонансніших та найзаплутаніших справ, розкритих за роки незалежної України. В об'єктиві проекту - період з 1991 року і до сьогодні. Кожна серія документального детективу — це окрема історія, що розповідає про розслідування конкретного злочину.

У новому детективі глядачі зможуть дізнатися подробиці розслідувань, у тому числі за допомогою архівних кадрів оперативних зйомок. Історії злочинів допоможуть розповісти експерти проекту — досвідчені борці зі злочинністю, які брали безпосередню участь у розслідуваннях.

Історія одного злочину

«Хороший детектив — це не тільки загадка і складний шлях до її розгадки, — зазначає продюсер документального детективу Олена Канішевська. – «Історія одного злочину» це, начасперед, історія людини - злочинця, слідчого, жертви або свідка. Реальні історії, в яких з етичних міркувань замінені імена дійових осіб, стали потужним матеріалом для створення яскравого детективу. Кожна серія змушує не тільки захоплено спостерігати за поворотами сюжету, але й співпереживати героям, думати над мотивами їх поведінки, знаходити причини скоєння злочинів».

Прем'єру нового документального детективу можна буде побачити на каналі «Україна» вже в лютому наступного року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь