Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна»: «Глядач як свідок» запрошує глядачів стати головними свідками

Ток-шоу «Глядач як свідок» з Максимом Сікорою запрошує глядачів стати головними свідками у розслідуванні злочинів: відсьогодні розпочав свою роботу сайт і колл-центр з прийому звернень.

11:43, 23 жовтня 2015

Ток-шоу «Глядач як свідок» з Максимом Сікорою запрошує глядачів стати головними свідками у розслідуванні злочинів: відсьогодні розпочав свою роботу сайт і колл-центр з прийому звернень.

Відсьогодні кожен глядач, який став свідком злочину або має додаткові докази у справах, розміщених на інтернет-сторінці проекту, може звернутися на сайт програми «Глядач як свідок» //svidok.kanalukraina.tv/ або за телефонами гарячої лінії ток-шоу 0-800-509-111 або 0-800-509-112.

На сайті ток-шоу «Глядач як свідок» розміщено актуальні історії, котрі команда проекту розслідує на даний момент. Користувачі можуть надіслати свою історію з додатковими доказами, а також надати свідчення в одній з актуальних справ.

Також відсьогодні почала свою роботу Facebook-сторінка проекту, на якій публікуватимуться актуальні новини проекту та інформація про поточні розслідування. Користувачі соціальної мережі також можуть надати додаткові докази у поточних справах, написавши повідомлення адміністратору сторінки.

Нагадаємо, ток-шоу «Глядач як свідок» - це неупереджене розслідування в пошуку справедливого завершення справи. Проект стане відображенням процесів, що відбуваються в суспільстві: зростання громадянської свідомості, небайдужості та ініціативності українців, нашої готовності взяти на себе відповідальність за зміни, що відбуваються в нашій країні. Прем'єра ток-шоу відбудеться 3 листопада о 16:00. Проект виходитиме щотижня з вівторка по п'ятницю. Ведучим ток-шоу став Максим Сікора.

Дивіться ток-шоу «Глядач як свідок» з 3 листопада о 16:00 в ефірі каналу «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь