Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал "Україна" завоював одразу дві нагороди у конкурсі "Медиабренд"

Промо-кампанія інформаційної програми "События" на конкурсі "Медиабренд" взяла одразу дві нагороди в номінаціях "Краща ефірна промо-кампанія" і "Краща комплексна промо-кампанія".

14:52, 30 травня 2013
Промо-кампанія інформаційної програми "События" на конкурсі "Медиабренд" взяла одразу дві нагороди в номінаціях "Краща ефірна промо-кампанія" і "Краща комплексна промо-кампанія".

Переможці першого конкурсу "Медиабренд" вибиралися у два етапи: спочатку Велике Журі, яке складається з діючих професіоналів телевізійного ринку, сформувало шорт лист у всіх 19 номінаціях, представленим на конкурсі. Потім, Експертне Журі, яке складається з 10 визнаних експертів телевізійного бізнесу, вибрали кращі роботи у кожній категорії.

Таким чином, успішно пройшовши два етапи конкурсу, промо-кампанія інформаційної програми "События" телеканалу "Україна" була визнана кращою ефірною промо-кампанією, а також кращою комплексною промо-кампанією серед загальнонаціональних українських і російських телеканалів.

Ольга Захарова, директор зі стратегічного маркетингу медіа-холдингу "Медіа Група Україна": "У конкурсній програмі конференції "Медиабренд" було представлено у 19 номінаціях близько 200 робіт телеканалів з різних країн. Промо інформаційної програми - одна з найважчих номінацій, і той факт, що канал "Україна" здобув одразу 2 перемоги у цьому жанрі - це демонстрація високого творчого рівня та професіоналізму. Мої колеги в черговий раз довели, що є на сьогодні найбільш титулованою творчою командою серед усіх українських телеканалів. І здатні розробляти і реалізовувати свої ідеї на найвищому рівні".

Нагадаємо, що креативна концепція промо-компанії "События" була розроблена творчою групою телеканалу "Україна" під керівництвом начальника відділу анонсування Світлани Бережної та арт-директора Ірини Євстифеєвої.

Концепція промо-кампанії представила наймасштабніші і достовірні новини країни, передавала ефект присутності глядача в епіцентрі подій, що відбуваються. Новини, про які розповідає канал "Україна" в програмі "События", "вриваються" напряму до студії: на очах у глядача смерч розкидає папери, йдуть бойові дії, кружляє венеціанський карнавал, ведеться рятувальна операція в крижаному океані...

Спочатку в містах-мільйонниках з'явилися яскраві білборди, а з 12 лютого в ефір вийшли ролики, героями яких стали ведучі програми "События" - Євген Міхін, Олена Кот, Марина Кухар і Олександр Мозговий.

Нагадаємо, що промо-кампанія інформаційної програми "События" телеканалу "Україна" вийшла у фінал міжнародного авторитетного конкурсу The PromaxBDA Promotion, Marketing and Design Award. Результати конкурсу - наприкінці червня.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь