Онлайн

Канал "Україна" завершує зйомки серіалу "Джамайка"

Канал "Україна" завершує зйомки і незабаром почне прем'єрний показ нової 90-серійної телевізійної картини "Джамайка".

10:43, 25 грудня 2012
Dgamaika310Канал "Україна" завершує зйомки і незабаром почне прем'єрний показ нової 90-серійної телевізійної картини "Джамайка".

Авантюрна мелодрама "Джамайка" за сценарієм Тетяни Гнєдаш стане третім продуктом кіно-серіальної лінійки власного виробництва телеканалу "Україна". Перші два - серіали "Маруся" (255 серій) і "Катіна Любов" (180 серій) - стали одними з найуспішніших телепродуктів сучасного українського телебачення.

Головні ролі в картині виконують Людмила Світова, Дар'я Повереннова і Максим Радугін. Головний автор - Тетяна Гнєдаш. Режисери - Ігор Забара та Олег Масленніков. Зйомки серіалу проходять неподалік від Києва, в селі Бортничі.

"Головна героїня серіалу Наташа на прізвисько Джамайка живе у крайній бідності, все життя називає мамою чужу жінку і нічого не знає про своє справжнє походження. Щоб якось зводити кінці з кінцями, дівчина співає на вулицях і мріє стати співачкою. Але у житті свої закони. У 17 років, за брехливим звинуваченням, її заарештовують. Під час розслідування справи Джамайка закохується в слідчого. Той не може відповісти взаємністю, адже у нього є молода дружина і дитина. Він відмовляється вести справу Джамайки. Втративши шанс на об'єктивне розслідування, Наташа потрапляє до в'язниці. Герої зустрінуться через декілька років, знову спалахне пристрасть, і знову між ними буде стояти жінка", - написано в прес-релізі каналу.

Джерело: МедіаБізнес

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь