Онлайн

Канал "Україна" завершує зйомки нового серіалу "Джамайка"

Канал "Україна" завершує зйомки і невдовзі почне прем'єрний показ нової 90-серійної телевізійної картини "Джамайка".

12:47, 19 липня 2012
Djamayka310Канал "Україна" завершує зйомки і невдовзі почне прем'єрний показ нової90-серійної телевізійної картини "Джамайка".

Авантюрна мелодрама "Джамайка" за сценарієм Тетяни Гнєдаш стане третімпродуктом кіно-серіальної лінійки власного виробництва телеканалу"Україна". Перші два - серіали "Маруся" (255 серій) і "Катіна Любов"(180 серій) - стали одними з найбільш успішних телепродуктів сучасногоукраїнського телебачення.

Новий серіал виробництва телеканалу "Україна" розповість глядачам провіру, силу характеру і величезне бажання подолати всі труднощі на шляхудо мрії. У картині "Джамайка" буде показане життя простих людей, якіборються за своє щастя. Завдяки прекрасній грі акторів, глядачі зможутьпоринути в сюжет і відчути себе частиною цієї історії - історії пропросте щастя дівчини на прізвисько Джамайка.

Сценарист Тетяна Гнєдаш про новий проект телеканалу "України": "Нашійгероїні рано довелося зрозуміти, що готовність чинити опір - це основасамоповаги. Джамайка проходить непростий, повний випробувань шлях длятого, щоб навчитися самій визначати свою долю і бути щасливою. Цяісторія буде не просто захоплюючою розвагою для наших глядачів. Укартини "Джамайка" є шанс стати «важливим фільмом» для багатьох молодихлюдей, своєрідним посібником зі збереження себе в нинішньомунеспокійному і несправедливому світі. Думаю, у нас все вийшло, і нашіглядачі, як завжди, будуть з нетерпінням чекати нових зустрічей зновими героями. Приємного перегляду".

Головні ролі в картині виконують Людмила Світова, Дар'я Повєрєннова іМаксим Радугін. Головний автор - Тетяна Гнєдаш. Режисери - Ігор Забарата Олег Маслєнніков. Зйомки серіалу проходять недалеко від Києва, вселі Бортничі.

Анотація до серіалу "Джамайка": Головна героїня серіалу Наташа напрізвисько Джамайка живе вкрай бідно, все життя називає мамою чужужінку і нічого не знає про своє справжнє походження. Аби якось зводитикінці з кінцями, дівчина співає на вулицях і мріє стати співачкою. Але життя має свої закони. У 17 років, за неправдивим звинуваченням, їїзаарештовують. Під час розслідування справи Джамайка закохується вслідчого. Той не може відповісти взаємністю, адже у нього є молодадружина і дитина. Він відмовляється вести справу Джамайки. Втратившишансу на об'єктивне розслідування, Наташа потрапляє до в'язниці. Героїзустрінуться за кілька років, знову спалахне пристрасть, і знову міжними буде стояти жінка ...

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь