Онлайн

Канал «Україна» запускає нову рубрику в програмі «Ранок з Україною»

15 травня о 07:15 у програмі «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра нової рубрики «У ритмі спорту з Мариною Порошенко».

15:04, 5 травня 2017

15 травня о 07:15 у програмі «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра нової рубрики «У ритмі спорту з Мариною Порошенко».

Це соціальний проект Марини Порошенко, який присвячений покращенню здоров’я української нації. Адже здоров’я – це найдорожче, що є в кожного з нас. А заняття спортом – це потужний чинник національно-патріотичного виховання молоді.

Протягом місяця Перша леді України власним прикладом покаже, що навіть кілька хвилин занять спортом щодня здатні зробити нас сильними та здоровими. Дружина Президента демонструватиме прості, але надзвичайно ефективні вправи та зосередить увагу глядачів на їхньому правильному виконанні.

«Ми довго думали над загальною ідеєю оздоровлення нації та зупинилися на ідеї ранкової програми. Тому що не важливо, хто ти: студент чи топ-менеджер, фізично здоровий чи з інвалідністю – кілька хвилин спорту щодня підуть на користь кожному», – пояснює Марина Порошенко.

Разом із дружиною Президента «У ритмі спорту» будуть тренуватися Олександра, Євгенія та Михайло Порошенки. А також учні з інвалідністю, які навчаються в інклюзивній школі № 168 м. Києва.

Головна мета рубрики «У ритмі спорту» – не лише покращити самопочуття українців і додати сил та енергії, а й особистими тренуваннями допомогти зробити добру справу – реалізувати мрії спортсменів з інвалідністю та сприяти вихованню нових паралімпійських чемпіонів. Саме така ідея спонукала Марину Порошенко вести особисту спортивну рубрику в одному з найпопулярніших ранкових шоу.

Більше того, наприкінці проекту заплановано всеукраїнський флешмоб у соціальній мережі Facebook. За його умовами, кожна спортивна фотографія із зазначеним хештегом буде конвертована Благодійним Фондом Порошенка в грошову одиницю. Таким чином, Фонд виділить кошти та придбає спортивний інвентар для Комунального закладу «Луганська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю» (м. Кремінна).

За словами організаторів, головна мета соціальної програми Марини Порошенко «У ритмі спорту» – об’єднати українську націю навколо здорового способу життя та показати, що творити добро і допомагати – дуже просто. «А взаємоповага, підтримка та розуміння одне одного – це те, що кожен із нас може щодня робити для розвитку України», – зазначила Марина Порошенко.

Прокидаємося бадьорими разом із каналом «Україна» та починаємо жити «У ритмі спорту з Мариною Порошенко»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь