Онлайн

Канал «Україна» увійшов до топ-10 найкращих компаній року рейтингу Власть денег

Серед переможців рейтингу компанії, які не дивлячись на коронакризу, знайшли в собі можливості розвиватися і допомагати іншим.

Олександра Красновська Олександра Красновська
18:15, 4 грудня 2020

Відбулась онлайн церемонія нагородження номінантів рейтингу «ТОП-50 кращих компаній країни» за версією журналу «Власть денег», канал «Україна» увійшов до топ-10 у номінації «Лідери громадської думки», вибір у якій робили читачі.

Серед переможців рейтингу компанії, які попри коронакризу, знайшли в собі можливості розвиватися й допомагати іншим. У 2020-му році, незважаючи на всі виклики, канал «Україна» не просто зберіг, а розширив свою професійну команду, вийшов на нові території виробництва контенту, зумів втримати лідерство в телевізійному просторі, реалізував низку важливих соціальних кампаній з інформування та підтримки громадян під час пандемії, збільшив частку соціально відповідального контенту в ефірі. Зокрема, під час локдауну в ефірі та на діджитал-майданчиках каналу «Україна» вийшли кампанії #УкраїнаВдома та #Коронавірус: варто знати, до початку нового навчального року канал підготував промо-кампанію на підтримку вчителів «Найочікуваніша зустріч року». Протягом року в ефірі каналу «Україна» відбулись прем’єри першого вітчизняного серіалу про протидію домашньому насильству «Відважні» та першого серіалу про українських рятувальників «Виклик». Також, канал «Україна» спільно з дослідницькою компанією GRADUS реалізували соціологічний проєкт «Градус здоров’я України. Зворотний зв’язок», покликаний отримувати об’єктивну інформацію про здоров’я та настрої українців з перших рук.

У 2020-му році канал «Україна» та його представники увійшли також до ТОП-25 найбільш успішних українських менеджерів та ТОП-25 найбільш успішних бізнес-леді журналу «Власть денег».

Довідково

Рейтинг топ-50 покликаний відзначити успішний досвід роботи українських компаній у 2020 році, які змогли не тільки вистояти в кризових умовах, але й переосмислити принципи організації свого бізнесу, зберегти персонал, проявити соціальну відповідальність. Саме ці критерії і були головними для всіх учасників. Голосування за переможців рейтингу відбувалося в кілька етапів. На першому редакція журналу «Власть денег» відібрала з понад 200 компаній 50 фіналістів. На другому – Експертне журі, а це представники різних сфер бізнесу, медіа, голосували за десятку кращих компаній в номінації «Лідер експертного журі». Паралельно з цим проходило голосування на сайті dsnews.ua серед читачів. Кожен мав змогу віддати свій голос за компанію, яка, на його думку, зуміла краще всіх адаптуватися до нових реалій роботи, веде лояльну кадрову політику та є соціально активною.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь