Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Канал «Україна» увійшов до шорт-лист конкурсу The PromaxBDA Global Excellence Awards 2018

17:29, 11 травня 2018

Промо-кампанія проекту «Свекруха чи невістка» телеканалу «Україна» ввійшла в шорт-лист міжнародного авторитетного конкурсу The PromaxBDA Global Excellence Awards 2018 у номінації «Промо-кампанія денної програми» (Daytime program campaign).

У даній категорії телеканал «Україна» представив промо-кампанію до кулінарного шоу «Свекруха чи невістка», побудовану на змаганні. Промотуючи шоу, команда каналу вирішила відійти від образу класичного протистояння зі сварками і конфліктами і перенесла шоу з приміщення кухні на яскравий відкритий простір, аби уникнути побутової картинки з посудом і продуктами. Замість цього було обрано більш витончений підхід - дуель головних персонажів - свекрухи і невістки. В ігровому ролику жінки зійшлися в жартівливому поєдинку на качалках, відтворивши атмосферу напруженої дуелі на початку ролика, і додавши несподіваний, комічний фінал в кінці. Кулінарне шоу «Свекруха чи невістка» - це українська адаптація популярного турецького формату Rivals-in-Law, який успішно виходить в 8 країнах світу.

Суперниками каналу в цій категорії будуть: Heads And Tails America - Cat Promo Campaign Friday! TV Channel Ellen Happy Hour Launch Campaign Warner Bros. Worldwide Television Marketing The Real 2017 Launch Campaign Warner Bros. Worldwide Television Marketing Sunrise Cash Cow History Campaign Seven Network (Operations) Limited Extra 2017 Launch Warner Bros. Worldwide Television Marketing.

The PromaxBDA Global Excellence Awards - це найпрестижніша міжнародна премія, яка присуджується за видатні досягнення в галузі медіа маркетингу, з огляду на всі складові проектів від промотування і дизайну до брендингу та взаємодії з аудиторією.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь